Wątek: Budowa nadajnika

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 54 z 54
    Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu

Budowa nadajnika

@Flaga generalnie na forum nie udzielamy takich informacji. Jednak w tym przypadku mogę Ci powiedzieć, że odpalenie nastąpi nie wcześnej niż wrzesień/październik br.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Dzieki za informacje. Zadawałem pytania na
    Play24 ale nikt nie potrafił podać jakiejkolwiek informacji na ten temat. No stronie bts jest tylko info o wydanym pozwoleniu. Mieszkam w okolicy I mam kilka telefonów w Play a zasięg tylko w romingu z nadajnika Orange na którym brak LTE. Ciekawiło mine czy jest pozwolenie na budowę tego nadajnika i potrzebne zgody.
    Ostatnio edytowane przez Flaga ; 20-07-2018 o 16:10

Cytat Zamieszczone przez kuba_bed Zobacz posta
    Do ponownego rozpatrzenia przez wójta, bo została w całości uchylona. Tak to jest jak nie ma planów miejscowych albo są w nich zapisy, które zakazują eNodeB na swoim terenie... -,-'

Coś poszaleli z tymi decyzjami, bo wszystkie mają identyczną treść, a osobne numery sprawy - ot urzędy :P
    http://www.bip.ires.pl/gfx/debowiec/...3_15_2017_.pdf

Co to oznacza?

Player
    Wykonali decyzję SKO o ponownym ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego. Co prawda decyzji jeszcze nie ma, ale jest już projekt, z którym można się zapoznać. Jesteśmy bliżej rozwiązania sprawy - oby tym razem pozytywnie.

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów