Wątek: Budowa nadajnika

Strona 1 z 36 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 352

Budowa nadajnika

Witam

U mnie na wsi wisi ogłoszenie o budowie nadajnika play, jak mogę sprawdzić jakie pasma lte będą dostepne? Czy w ogóle będzie lte
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lte.jpg
Wyświetleń:	97
Rozmiar:	39.1 KB
ID:	5552

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Sprawdzałeś na mapie pozwoleń beta.btsearch.pl zaznaczając pozwolenia UKE czy jest w tym miejscu pozwolenie?

Prawdopodobnie jeszcze nie będzie tego pozwolenia bo inwestycja ma swoje etapy i na obecym raczej jeszcze nie będzie. Z doświadczenia mogę powiedzieć że Play stara się odpalać komplet pasm na nadajnikach tylko w pojedynczych przypadkach jest inaczej.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Player
    Potwierdzam, jedyne raczej czego może nie być (skoro na wsi) to LTE na częstotliwości 2600 MHz - reszta czyli G1800, U900, U2100, L800, L1800 i L2100 są niemal pewne. Zagadką zostanie L2600.

Nie widzę jeszcze pozwolenia na mapie, ale coś podobno już się na działce dzieje. Kiedy można spodziewać się pozwolenia?

Cytat Zamieszczone przez jahu Zobacz posta
    Sprawdzałeś na mapie pozwoleń beta.btsearch.pl zaznaczając pozwolenia UKE czy jest w tym miejscu pozwolenie?

Prawdopodobnie jeszcze nie będzie tego pozwolenia bo inwestycja ma swoje etapy i na obecym raczej jeszcze nie będzie. Z doświadczenia mogę powiedzieć że Play stara się odpalać komplet pasm na nadajnikach tylko w pojedynczych przypadkach jest inaczej.
    Cytat Zamieszczone przez kuba_bed Zobacz posta
    Potwierdzam, jedyne raczej czego może nie być (skoro na wsi) to LTE na częstotliwości 2600 MHz - reszta czyli G1800, U900, U2100, L800, L1800 i L2100 są niemal pewne. Zagadką zostanie L2600.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	play 1 001.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	68.2 KB
ID:	5934Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2 001.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	85.1 KB
ID:	5935

To oznacza, że będzie nadajnik czy nie będzie?
    Jeśli tak to możemy stąd wyczytać jakie pasma będą?

Z tego co widzę w tym piśmie to niestety nie będzie stacji w tej lokalizacji ponieważ P4 otrzymało odmowę

Cytat Zamieszczone przez jahu Zobacz posta
    Z tego co widzę w tym piśmie to niestety nie będzie stacji w tej lokalizacji ponieważ P4 otrzymało odmowę
    ehh już miałem nadzieje, że jakiś internet powyżej 10 mb download wreszcie złapie na tej wsi ;/

Wygląda na to że były protesty :/

Player
    i ot cała mentalność polaków...
    Dajcie mi lepszy zasieg, ale nie stawiajcie mi BTS koło domu...
    Dajcie mi lepszą drogę ale nie utrudniajcie mi przejazdu w trakcie budowy...

Jedno przeczy drugiemu. Sami coś chcemy i sami bojkotujemy te zmiany...

Dowiedz się kto protestował i skop mu twarz wtedy będzie lepiej u nas w miasteczku też Play postawił nadajnik i czekamy na jego uruchomienie i nie wyobrażam sobie że ktoś by miał protestować odrazu by mógł sobie znaleźć miejsce na grób...

Strona 1 z 36 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów