Wątek: Budowa nadajnika

Strona 9 z 36 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 351
    Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    @Nikita_Bennet
    KET0301 powinien ruszyć w tym tygodniu
    KET0501 działa już od 12 lipca br
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

byłoby super bo od 1-2 miesięcy jest koszmar z zasięgiem w starszym telefonie (nokia 6700c) bo albo drenuje baterię w jeden dzień (operator auto+ sieć auto) i przeważnie jak ktoś dzwoni to jest że abonent nie dostępny albo bateria trzyma na 2G ale mimo zasięgu abonent jest poza zasięgiem.
    Ten pierwszy BTS może poprawi na tyle zasięg że da się pracować w zasięgu macierzystym play bo będzie max 10-12km w linii prostej bo te zrzucanie tak średnio ostatnio wychodzi.
    thx za info.
    Ostatnio edytowane przez Nikita_Bennet ; 15-10-2018 o 17:09

Daj znać jak ruszy

Witam, ja z kolei mam pytanie czy w niedalekiej bądź odległej przyszłości planowane jest postawienie nadajnika w pobliżu Czerwińska nad Wisłą w powiecie płońskim.Próbowałem dowiedzieć się czegokolwiek na twitterze i dostałem odpowiedź że na razie nie ma tam żadnych planów, ale skierowano mnie na to forum gdzie mogę uzyskać jakieś dokładniejsze informacje. Dodam iż na budujemy.play.pl był wysyłany wniosek o budowę nadajnika w tamtej okolicy a dokładniej we wsi Sielec i dostaliśmy w informacji zwrotnej "Na chwilę obecną nie jesteśmy zainteresowani". Jestem po prostu ciekawy skąd taka odpowiedź, czy nie ma tam pozwolenia, czy mają w planach postawić gdzieś niedaleko, bądź czy w ogóle nie chcą tam stawiać, czy może co najgorsze okoliczni mieszkańcy nie wyrażają zgody.

@matek500 jeśli masz propozycję lokalizacji to możesz ją wysłać przez tą stronę https://budujemy.play.pl/

Czy nadajnik ID: WAR1548 Lipków ul. Jakubowicza 71 już działa?
    Na Facebooku społeczności Starych Babic było jego zdjęcie ok. 3 tyg. temu. Ale nie jest odczuwalny w okolicy (brak znaczącej poprawy zasięgu)

Cytat Zamieszczone przez jahu Zobacz posta
    Daj znać jak ruszy
    od kilku dni mam zasięg LTE (nie zero do jednej kreski ale 3-4 na 5 czy 6), prędkości to szkoda gadać ale wyższe niż rok temu, potestuję jak ponownie dorwę od szwagra B525.

A i ciekaw jestem kiedy ruszy BTS w miejscowości Drogosze bo tam już papierologię zakończyli daaaawno temu?
    Ostatnio edytowane przez Nikita_Bennet ; 27-10-2018 o 20:09

Player
    Być może nie ma aktywnych wszystkich innych pasm, które pewnie pojawią się na stacji w ciągu kilku miesięcy. Obstawiam, że aktualnie jest tam tylko U900 i L800 - stąd wyniki mogą być kiepskie.

Budowa nadajnika

@Nikita_Bennet Drogosze nie wcześniej niż w pierwszym kwartale przyszłego roku.

@ErykPL WAR1548 działa od 4.10.2018. Każda stacja przez pierwsze 3 miesiące jest dostosowywane do realnych warunków pracy. Jeśli masz jakieś uwagi do jej pracy to zawsze możesz zrobić zgłoszenie.
    Ostatnio edytowane przez jahu ; 31-10-2018 o 17:42 Powód: Dodanie informacji

Witam.

Mam 3 pytania.

1. Proszę o informację na temat terminu uruchomienia stacji:
    KON3017
    KON3018
    KON3013

2. Czy projekt powstania KON3015 będzie zrealizowany czy został porzucony?

3 Czy stacja KON3002 po uruchomieniu KON3017 zostanie zlikwidowana?

pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez pastele ; 01-11-2018 o 10:29

Strona 9 z 36 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów