Wątek: nie mam internetu pomimo wykupionego pakietu

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
    Cytat Zamieszczone przez zsoi3 Zobacz posta
    No i w ten sam sposób możesz załatwić sprawę w BOK lub w Salonie. Proste?
    Nie do końca. Ja chcę to mieć załatwione teraz, a chłopaka na podorędziu nie ma w tej chwili...
    Rezygnacja może poczekać, a kasę za pakiet, z którego nie mogę korzystać od miesiąca zaraz zabiorą :/

Player
    Cytat Zamieszczone przez Anulla Zobacz posta
    Nie do końca. Ja chcę to mieć załatwione teraz, a chłopaka na podorędziu nie ma w tej chwili...
    Rezygnacja może poczekać, a kasę za pakiet, z którego nie mogę korzystać od miesiąca zaraz zabiorą :/

I tu dochodzimy do sedna - co będzie szybciej w załatwieniu sprawy: Play czy Twój chłopak? Powodzenia.
    Ostatnio edytowane przez zsoi3 ; 19-06-2017 o 13:19

@Anulla - Bez wglądu w sytuację na koncie nie mam możliwości zweryfikowania co się dzieje. Obsługa Klienta z pewnością rozwiąże tę sytuację.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Dziękuję
    Nie trułabym na forum, gdybym mogła ogarnąć to sama czy też z pomocą chłopaka... Liczyłam, że Play szybk to to ogarnie a bujam się z tym już 3 tydzień + nie mogę dzwonić, smsować, korzystać z Internetu, a kasę chcą zabrać.

- - - Updated - - -

Cytat Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
    @Anulla - Bez wglądu w sytuację na koncie nie mam możliwości zweryfikowania co się dzieje. Obsługa Klienta z pewnością rozwiąże tę sytuację.
    Rozumiem.

Mod Hardcore Player Awatar xaviero
    Brak nowych wpisów w wątku.
    Temat zamykam.

W razie problemów lub dodatkowych pytań, prosimy o PW do Moderatorów: Jahu lub Xaviero wątek zostanie ponownie otwarty.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów