Wątek: VoLTE

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 68 z 68
    Cytat Zamieszczone przez Maciej Rafa Zobacz posta
    Żałosne. Huawei P20 PRO zakupiony z dystrybucji PLAY. Po ostatniej aktualizacji niby pojawiają się do włączenia opcje VoLTE oraz VoWiFi, ale nie działają bo sieć nie wspiera tychże usług w tym modelu.
    VoWifi trzeba aktywować ręcznie. Nie pamiętam, gdy będzie przez kod czy u konsultanta.

Dzwoniłem na infolinię i wysyłałem sms. Sieć PLAY nie wspiera Wi-Fi Calling dla tego modelu telefonu. VoLTE według konsultanta infolini, również nie.
    Ostatnio edytowane przez Maciej Rafa ; 26-10-2018 o 14:13

http://wificalling-volte.pl/

Ta strona może pomóc

Pytanie.
    Nokia 8110 4G - czy będzie na tym chodzić VoLTE w Play (pochodzenie spoza sieci play bo w play nie dało się tego telefonu zamówić z fakturą vat ).
    Red mi 3 (wersja kate) - czy jest szansa na VoLTE czy można zapomnieć? Wiem że stary telefon ale przed którąś aktualizacją oprogramowania widziałem w menu VoLTE.
    Pytam bo ostatnio coraz częściej pojawia mi się na telefonie LTE (zresztą w redmi ustawiłem GSM/LTE).

Na Nokię jest chyba większa szansa. U konkurencji już działa tam VoLTE. Co do Redmi to ciężko. Żaden operator w Polsce nie ma na Xiaomi VoLTE.

W przypadku tej sieci bym nie liczył na wiele . Topowe telefony nie mają volte w play a nie dopiero budżetowce .

Witam. Potwierdzam, na moim S8 z Play od jakiegoś miesiąca po aktualizacji działa voLTE (telefon szybciej łączy połączenie i nie przełącza się na 3G). Tylko wraz z tą aktualizacją jakby aparat zaczął gorsze zdjęcia robić, i zdecydowanie ustawienie ostrości trwa dłużej...;/

Ciekawe kiedy zrobią na s9 :|

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów