Wątek: Pytanie o Play na Kartę odNOWA

Strona 32 z 32 PierwszyPierwszy ... 22303132
Pokaż wyniki od 311 do 314 z 314
    Bajka. Dziękuję za info

Cytat Zamieszczone przez maniek1 Zobacz posta
    To bardzo dobra wiadomość, bo "bawiłem się" na play24 i zmieniłem Fresh, którego miałem 10 lat na OdNowę, a do Fresh nie można wrócić i myślałem, że lipa. Ale chyba dopiero w tej OdNowie konto ma ważność znów rok, bo wcześniej nie było.
    We Fresh nabijało mi minuty od połączeń z innych sieci, ale tu jest z kolei darmo do Play. No i pakiety na net są tańsze (jako ciekawostka, we Fresh: 25 MB/3 zł, 100 MB/7 zł, 200 MB/9zł, 500 MB/15 zł, 1GB/25 zł - na 30 dni).
    .
    NIE BYŁO TO ROZSĄDNE moim zdaniem.Fresh i Zbieraj Minuty to darmowa karta gdzie dzwonienie nic nie kosztuje a powrotu już nie ma.

Ja mało dzwonię i mało do mnie dzwonią, a wielu jest w Play, więc tych darmowych minut dużo nie doświadczałem i nie było mowy o darmowym dzwonieniu. Gdyby było inaczej to tak łatwo bym nie zmienił Biorąc pod uwagę pakiety bez limitów czasowych i obowiązku cyklicznego płacenia, darmo do Play i mniejsze opłaty za internet to opcja OdNowa wychodzi nawet korzystniej

Hardcore Player Awatar pakierhakierxd
    Odnowa jest spoko taryfą
    nawet lepsza niż rok ważności konta
    najbardziej podoba mi się do Play za free i pakiety netu ważne dopóki nie wykorzystasz.
    Ostatnio edytowane przez pakierhakierxd ; 13-04-2019 o 07:45

Strona 32 z 32 PierwszyPierwszy ... 22303132

Uprawnienia umieszczania postów