Wątek: Huawei P9 Lite Android 7.0

Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516
Pokaż wyniki od 151 do 155 z 155
    Play nigdy nie zajmuje się wysyłką Aktualizacji oprogramowania oraz łatek bezpieczeństwa to jest robota producenta a Play tylko wydaję zgodę na wysłanie aktualizacji oprogramowania oraz łatek bezpieczeństwa tak przynajmniej jest w Lenovo więc w Huwawei raczej podobnie po prostu trzeba walczyć o swoje ja znam temat i dostałem aktualizację łatek bezpieczeństwa do Moto Z2 Play z grudnia pozdrawiam

Łuki ma racje Play tylko zatwierdza ale czasami ma to skutek długi jak np: Samsung dziś mamy 23.01 a nadal ma Lipiec 2017

Cytat Zamieszczone przez XMAREKK30 Zobacz posta
    Łuki ma racje Play tylko zatwierdza ale czasami ma to skutek długi jak np: Samsung dziś mamy 23.01 a nadal ma Lipiec 2017
    Coś słabo działają ludzie że dalej ten model ma tak stare zabezpieczenia ja działam i są efekty 4 stycznia było tak jak w tym przypadku lipiec ale od 5 stycznia było już tylko lepiej najpierw sierpień potem listopad a od wczoraj grudzień

Player
    Brawo, wczoraj została udostępniona aktualizacja datowana na 8 grudnia ubiegłego roku. Prawie półtora miesiąca po jej stworzeniu

Cytat Zamieszczone przez kuba_bed Zobacz posta
    Brawo, wczoraj została udostępniona aktualizacja datowana na 8 grudnia ubiegłego roku. Prawie półtora miesiąca po jej stworzeniu
    Lepsze półtora miesiąca do tyłu niż pół roku ja też miałem tak do 4 stycznia był lipiec a potem się wkurzyłem i dostałem między 5 a 22 stycznia 3 łatki bezpieczeństwa Sierpień potem listopad a na koniec grudzień stycznia jeszcze nie ma Motorola więc nie mam

Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516

Uprawnienia umieszczania postów