Wątek: Huawei P9 Lite Android 7.0

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 64 z 64
    Player
    Cytat Zamieszczone przez Piotr Sciechowski Zobacz posta
    Tylko dlaczego dostał jako pierwszy model lite? Ja na swojej P9 nadal nie mam aktualizacji a lite ma... ehhh
    Dostał betę - super... To tak jakby kupić telefon bez w pełni sprawnie działającego ekranu. Po co ktoś (play) wypuszcza wersję, która nie powinna NIGDY trafić do większości użytkowników? Jaki jest tego cel? Żeby tylko zaktualizować? To trzeba było sobie darować w ogóle zabawę, a nie przesyłać klientom produkt, który nie jest w pełni sprawny.

Cytat Zamieszczone przez ynsiwy Zobacz posta
    Wczoraj pojawiła się aktualizacja bez kombinowania na p9l z play. I faktycznie jest to wersja b336 więc słabo kiedy ostatnia stabilna to 370. Trochę na odczep
    Sprecyzujmy - ostatnia stabilna to B380. Sorry Play - nie rozumiem postępowania.

Poszło zgłoszenie na ten temat, więc proszę o przesłanie go w nieco bardziej odpowiednie ręce niż do przeciętnego konsultanta. Numer zgłoszenia: 168590118. Dziękuję za wysłuchanie głosu klientów i udostępnienie oficjalnej wersji stabilnej, a nie bety.
    Ostatnio edytowane przez kuba_bed ; 23-06-2017 o 23:48

@up
    Jest już nawet B381

Player
    B380 i 381 ukazały się w tym samym czasie, tak samo jak 370 i 371 Pytanie czym się różnią? Z tym, że to akurat najmniej istotne, bo i tak w Play daleko do wersji 380, która podobno naprawia problem z zasilaniem telefonu i nagłymi odpływami energii.

No dokładnie. Mniejsza o to, ale myślałem, że skoro play tyle zwleka to wypuści świeżą wersję a nie starą betę. Wstyd

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów