Wątek: kiedy odświeżenie ofert na kartę?

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 118 z 118
    Cytat Zamieszczone przez sdd Zobacz posta
    Bo nie wiesz, do ilu ciekawych rzeczy można je wykorzystywać
    Ja nie narzekam - tak mam wszystko porobione, że za 7 zł/m-c mam praktycznie nielimitowane rozmowy do wszystkich, nielimitowane SMSy oraz internetu do bólu.
    - nie każdy jednak może tak mieć, bo do tego celu potrzeba dual SIMa i usługi "Zbieraj Minuty"
    popracuj jeszcze nad tym bo da się jeszcze taniej

He he Play już nie jest liderem przenoszenia numerów
    http://gsmonline.pl/newsy/przenoszen...e-play-q4-2017

Jak nie ma dobrej oferty na kartę. To i przenoszenie numerów spadło

Myślę że zmiany w RLAH, które wprowadzili ostatnio są gwoździem do trumny. Ja czekam do końca lutego jak nie będzie nowej oferty przechodzę do konkurencji, bo tu zaczyna się robić bardzo źle...
    Ostatnio edytowane przez DJ82 ; 29-01-2018 o 10:45

Jedni odchodzą, drudzy przychodzą. Tak to działa. Każdy wybiera co mu pasuje. Ja tam niczego nie oczekuję od żadnego operatora. Coś nie pasuje to sobie idę gdzie indziej. Trzeba szanować swoje pieniądze i nie dawać się omamić ofertami, socjotechniką ludzi zatrudnionych do takich celów. Sieci komórkowe to nie akcje charytatywne. Utrzymanie sieci i całego biznesu kosztuje duże pieniądze. Nie rozumiem ludzi oczekujących prawie, że darmowego korzystania z telefonii i internetu mobilnego. Ja tak miałem w OFnK, chyba nawet 5 lat nie wyłożyłem ani grosza. Miałem kilkadziesiąt GB dla internetu, trochę kasy na rozmowy i tak kilka lat przeleciało bez wydania ani złotówki. Orange wyłączyło przedłużanie GB bonusowych i skończyło się. Jakoś nie mam do nich pretensji. Skorzystałem z tego bo mogłem. Nie moja wina, że ktoś przedłużał GB bonusowe. Od ich strony i biznesu to było bez sensu. Nie zarabiali na tym. W smarcie kilkadziesiąt czy kilkaset gigabajtów by nie jednemu starczyło na kilkanaście lat. Tylko nie ładnie z ich strony była ta akcja z 1.4 TB za 200 złotych. Nazbierali ludzi z tym 1.4 TB, wyłączyli przedłużanie bunusów o rok i zrobił się problem . Teraz, żeby utrzymać GB bonusowe to trzeba rocznie wydać 200 złotych, zakładając, że ktoś by doładowywał po 50 złotych co 3 miesiące.
    Jestem świadomy, że sieć Play jest jedną z najgorszych w Polsce, jeżeli chodzi o infrastrukturę sieciową, rozlokowania własnych nadajników BTS, itd. Ale nie można mieć wszystkiego. Dla mnie najważniejsze, że można się roamingować po innych opach i działa wifi-calling.
    Są jakieś tam freemiumy i inne cuda wianki wirtualne, ale to mnie nie interesuje. Nawet ze względu, że pewnie u takich operatorów nie działa wifi-calling.
    Ostatnio edytowane przez emigrant ; 29-01-2018 o 13:00

Play mam od kilku lat, jednak tak jak piszecie. Wystarczy kilka minut z Google i w kwocie 25 zl mozemy miec u paru Operatorow lepsze warunki, a porownuje tylko oferte Formula Unlimited.

Hardcore Player
    Bardzo ciekawie rzecz ujął @emigrant. Sieci komórkowe to nie akcje charytatywne ale poruszyło mni coś innego. Korci mnie żeby o tym napisać.
    Na ostatniej aukcji UKE sprzedawano operatorom pasma, kosztowały po kilkaset milionów i opisano to jako sukces. Państwo osiągnęło dochody i ma teraz ma z czego finansować swój sztandarowy program plus.
    Następnie klienci programu plus kupują oferty telekom bo każdy ma w domu przynajmniej 2 telefony i internet, bulą za nie konkretne pieniądze bo operatorzy muszą odzyskać miliony wydane na zakup pasma.
    Pieniądze wracają z powrotem, kółko się zamyka. Najpierw dali a potem zabierają. Zastanawiam się chwilami po co to wszystko.
    Ostatnio edytowane przez bst01 ; 04-02-2018 o 10:27

Hardcore Player Awatar Dorotea
    Cytat Zamieszczone przez bst01 Zobacz posta
    Zastanawiam się chwilami po co to wszystko.
    Przy okazji realizowane są inne, bardzo ważne cele np. podsłuchy telefoniczne

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112

Uprawnienia umieszczania postów