Wątek: Problem z simlockami PLAY na iPhone

Strona 1 z 42 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 418

Problem z simlockami PLAY na iPhone

Witam, od czwartku jest problem z ściąganiem simlocków z waszej sieci. Byłem w 3 salonach i w żadnym nie udało się tego zrobić. Problem występuje już jakieś 5 dni, czy działacie coś w tej kwestii? Tylko nie piszcie że awaria już nie występuje bo dalej jest problem.

Witam. Od wczoraj mam ten sam problem. Tutaj piszą ze Ok. A na infolini ze to priorytet i dalej nie działa.

Takie same info dostałem od Simlock 24 oraz od innych serwisów które zajmują się simlock. Również salony Play mają z tym problem. Więc dziwi mnie to co napisał Play w wątku niżej że nie ma problemów.

@piotrofoto - infolinia potwierdza, że są trudności związane ze zdejmowaniem simlocków. Pozostaje cierpliwie czekać.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Więcej problemów macie z tymi simlockami niż to warte..

@Play4You wiadomo coś więcej kiedy w końcu będzie można odblokować te telefony ?!

Niestety nie otrzymaliśmy jeszcze informacji w tej sprawie.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Rozmawiałem dziś z Apple. Oni nie widza problemu. Orange podobno poradziło sobie w pół dnia ze zmiana aplikacji. A play już 3 dni się buja i nic. Co więcej Apple powiedziało mi ze jeśli play da papier ze zdjęło simlocka ze swojego serwera Apple na takiej podstawie odblokuje telefon u siebie. I taka powinna być droga "porządnego" operatora. Jeśli nie umiem sobie z czymś poradzić znajduje inne rozwiązanie. A nie cały czas ze sprawa ma priorytet.

Dziękujemy za Twoje sugestie w tej sprawie nasz dział serwisu pracuje nad poprawką.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Żeby 3 dni, ja już od czwartku czekam

Strona 1 z 42 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów