Wątek: Play nie dba o stałych klientów.

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Play nie dba o stałych klientów.

Jestem załamany ofertą Play dla stałych klientów. Żadnej oferty w podziękowaniu za bycie klientem. Jestem na etapie przedłużenia abonamentu. Konsultant z infolinii zaproponował to co dostępne jest w internecie (do tego kręcąc, wciskając dodatkowe opłaty i oszukując, że telefon jest niedostępny i próbując wciskać uparcie inny). Przedstawiciel biznesowy wysilił się do wysłania maila z ofertą. Kiedyś przynajmniej dodawał coś dodatkowego (czy to minuty czy dodatkowe MB). Teraz nic innego co jest na stronie, a tutaj chociaż są dodawane do niektórych telefonów akcesoria. Z Przedstawicielem biznesowym i tak nie mam zamiaru współpracować, ponieważ przy poprzednim podpisywaniu umowy nie wywiązał się z ustnego uzgodnienia, że w razie awarii telefonu on wszystko załatwi i dostarczy telefon zamienny. Awaria oczywiście nastąpiła i po telefonie stwierdził, że mam iść do salonu. Więc taki przedstawiciel nie jest mi potrzebny.
    A każda inna sieć na dzień dobry daje od 3-6 miesięcy darmowego abonamentu. Dlatego nie potrafię zrozumieć dlaczego PLAY woli zyskać nowego klienta a stracić starego bo o niego nie dba niż pozyskać nowego i utrzymać starego.

Autoryzowany Doradca Biznesowy
    Napisałem na priv

Uprawnienia umieszczania postów