Wątek: Play nie dba o stałych klientów.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Play nie dba o stałych klientów.

Jestem załamany ofertą Play dla stałych klientów. Żadnej oferty w podziękowaniu za bycie klientem. Jestem na etapie przedłużenia abonamentu. Konsultant z infolinii zaproponował to co dostępne jest w internecie (do tego kręcąc, wciskając dodatkowe opłaty i oszukując, że telefon jest niedostępny i próbując wciskać uparcie inny). Przedstawiciel biznesowy wysilił się do wysłania maila z ofertą. Kiedyś przynajmniej dodawał coś dodatkowego (czy to minuty czy dodatkowe MB). Teraz nic innego co jest na stronie, a tutaj chociaż są dodawane do niektórych telefonów akcesoria. Z Przedstawicielem biznesowym i tak nie mam zamiaru współpracować, ponieważ przy poprzednim podpisywaniu umowy nie wywiązał się z ustnego uzgodnienia, że w razie awarii telefonu on wszystko załatwi i dostarczy telefon zamienny. Awaria oczywiście nastąpiła i po telefonie stwierdził, że mam iść do salonu. Więc taki przedstawiciel nie jest mi potrzebny.
    A każda inna sieć na dzień dobry daje od 3-6 miesięcy darmowego abonamentu. Dlatego nie potrafię zrozumieć dlaczego PLAY woli zyskać nowego klienta a stracić starego bo o niego nie dba niż pozyskać nowego i utrzymać starego.

Autoryzowany Doradca Biznesowy Player
    Napisałem na priv

Podpinam sie pod pytanie - umowa mi sie skonczyla, dzwonia do mnie z konkurencji i dala duzo lepsze warunki niz Play. Nie lepsze - DUZO lepsze.
    Co Tobie, thomas - zaoferowali?

Na dzien dzisiejszy standardem (nie tylko w sieciach komórkowych) jest, że liczy się tylko nowy klient... zamiast kombinować wybierzcie konkurencję

Cytat Zamieszczone przez jurak Zobacz posta
    Na dzien dzisiejszy standardem (nie tylko w sieciach komórkowych) jest, że liczy się tylko nowy klient... zamiast kombinować wybierzcie konkurencję
    Wiesz, teoria mowi, ze utrzymanie klienta jest 7-krotnie tansze niz pozyskanie nowego. I dlatego mnie dziwi, dlaczego sieci nie dbaja o stalych. Swoja droga - pewnie rozumiem, ze bazuja na lenistwie i przyzwyczajeniach spolecznych. Ja, niestety (dla nich niestety), jestem swiadomym konsumentem, ale i tak sie dziwie, dlaczego za kazdym razem zabiegam, zeby jednak zostac u aktualnego: tak, JA zabiegam i blagam, zeby dali cos lepszego, niz miec to w d* i po prostu sie przenosic. Zastanawiajace...

Zgadzam się w 100%. Mimo tego taka jest niestety rzeczywistość. Jak jeszcze np. W sieciach TV funkcjonują działy utrzymania, w których można wiele załatwić tak w 'GSM' jest to straszną bolączką. Numer przenieść obecnie łatwo bo jest to dobrze rozwinięte. Życzę powodzenia. Może Ci chociaż dorzucą troche neta czy jakąś bonusową usługę! Walczyć można

Cytat Zamieszczone przez jurak Zobacz posta
    Zgadzam się w 100%. Mimo tego taka jest niestety rzeczywistość. Jak jeszcze np. W sieciach TV funkcjonują działy utrzymania, w których można wiele załatwić tak w 'GSM' jest to straszną bolączką. Numer przenieść obecnie łatwo bo jest to dobrze rozwinięte. Życzę powodzenia. Może Ci chociaż dorzucą troche neta czy jakąś bonusową usługę! Walczyć można
    No czekam na jakis kontakt z ich strony - z tego, co widze, jest tu jakis aktywny doradca biznesowy, moze cos zaproponuje. Czekam tez na odzew od autora watku

Autoryzowany Doradca Biznesowy
    Proszę o PW w celu przedstawienia aktualnych warunków
    NAJLEPSZA OBSŁUGA - GWARANTOWANA OPIEKA NAD FIRMĄ - TEL. KONTAKTOWY - 505 835 720

thomas-cs
    Czytając twój post miałem dziwne przeczucie Déjà vu
    Umowy kończą mi się 09.04.2017 więc zacząłem rozglądać się za nową oferta . Próbowałem przez 3 dni dodzwonić się do swego "doradcy" w końcu zrezygnowałem nie odbierał połączeń lub wyłączony telefon nawet wysyłałem sms 0 cisza . Niestety moje próby kontaktu z obsługa to jakaś kpina ,konsulat nie wie ile będę płacił za minute połączenia Polska -Belgia tłumacząc mi ze mam wpisane na umowie .więc się pytam ile zapłacę przy nowej umowie 15min poszukiwań i nic nie wie. Proszę wiec "konsultanta" aby sie przygotował do rozmowy i zadzonił na drugi dzień . Oddzawnia dzisiaj "konsultant i co weryfikacja podałem dane ale nie pamiętałem hasła abonenckiego no i w "*****" koniec rozmowy.
    Ludzie czy żeby zapoznać z ofertą trzeba takie cyrki robić to jakas kpina ja nie podpisuję umowy chciałem tylko zapoznać się ofertą !
    Klienta który przychodzi do mnie obejrzeć samochód na sprzedaż nie pytam o nr. dowodu osobistego ,czy ma kasę lub zdolność kredytowa , przedstawiam mu ofertę i tyle .

Kolejna sprawa to tak jak pisałeś stałego ma się w "du.." Wykonałem jeden telefon do konkurencji sieć O....e podałem im to co mi oferuje PLAY ,116 pln . 4 karty sim bez nowych aparatów wszystko nie limitowane po 10 g na telefon i co odpowiedział konsultant sieci O...e ? Przez 6 miesięcy abonament 1 PLN a po tym okresie ,uwaga 116 PLN umowa na 24 miesiące. Kalkulacja jest prosta gdzie przeniosę 4 numery.

Sorry za ton wypowiedzi ale jestem rozgoryczony zachowaniem Play w stosunku do stałego klienta.

Autoryzowany Doradca Biznesowy Player
    Napisałem na priv

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów