Wątek: Play nie dba o stałych klientów.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
    Cytat Zamieszczone przez damdol5 Zobacz posta
    Napisałem na priv
    Pisząc post po wyżej nie liczyłem na dodatkowe oferty , wyraziłem tylko swoje subiektywne odczucie w jaki sposób jestem traktowany przez sieć PLAY.

damdol5 -przedstawiona przez pana oferta jest za "słaba" aby mnie skłoniła do pozostania w sieci PLAY

Na szczęście dzisiaj klient ma tak olbrzymi wybór ofert jak nigdy wcześniej .
    Zacząłem sprawdzać oferty sieci o których istnieniu jeszcze wczoraj nawet nie wiedziałem szok
    Ostatnio edytowane przez -endriu- ; 12-03-2017 o 17:33

A ja się niestety podepnę pod ten wątek, bo może to ktoś zauważy i coś z tym zrobi
    Oferty na przedłużenie dokładnie takie jak na stronie (do tego brak znajomości ofert przez konsultantów- sam musiałem tłumaczyć, gdzie znajdują się w regulaminie dodatkowe pakiety - to po co dzwonić jak się nie zna oferty z którą się dzwoni ), a dedykowana oferta utrzymaniowa - bardzo przeciętna. Delikatne zejście z kosztów ale za to umowa na dłuższy czas i brak roamingu (gdzie trochę na nim mi zależy - na rozmowach i internecie).
    No ale jest i plus, orange i mobile - zobaczymy

Mimo usilnych starań z mojej strony nie otrzymałem lepszej oferty od sieci PLAY tak że sieć O....e pozyska nowego abonenta .

Autoryzowany Doradca Biznesowy
    Proszę poczekać chwilę ponieważ PLAY powinien niedługo pokazać nową ofertę patrząc na to, że mamy już koniec marca.
    Miesiąc czy dwa Państwa nie zbawią a po co potem gryźć się w język i żałować, że się nie poczekało
    NAJLEPSZA OBSŁUGA - GWARANTOWANA OPIEKA NAD FIRMĄ - TEL. KONTAKTOWY - 505 835 720

Cytat Zamieszczone przez Andrzej Ojcieszak Zobacz posta
    Proszę poczekać chwilę ponieważ PLAY powinien niedługo pokazać nową ofertę patrząc na to, że mamy już koniec marca.
    Miesiąc czy dwa Państwa nie zbawią a po co potem gryźć się w język i żałować, że się nie poczekało
    Mam dość czekania ,play nie spełniło moich oczekiwań za to Orange tak.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów