Wątek: Prosze o dobranie adekwatnej oferty przedłużającej dla stałego klienta play

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 55
    Hardcore Player Awatar czesacz
    Cytat Zamieszczone przez zuzka Zobacz posta
    Rozwiazac umowe moge spokojnie w salonie stacjonarnym?
    Oczywiście, można i mailem ale tu tego nie akceptują stad podać nie można

Player
    Mi zaproponowali taką ofertę, że szkoda gadać jeśli chodzi o telefon myślałem, że uda się lepszą nawet połączyli z działem eksperckim

Cytat Zamieszczone przez Damian37 Zobacz posta
    Mi zaproponowali taką ofertę, że szkoda gadać jeśli chodzi o telefon myślałem, że uda się lepszą nawet połączyli z działem eksperckim
    a nie da się?

Prosze o dobranie adekwatnej oferty przedłużającej dla stałego klienta play

Dobry wieczór,

Czy orientujecie się jakie najlepsze warunki można dostać przy przedłużaniu Formuły Rodzinnej L (tylko SIM, bez telefonów) ? Tzn. na ile realnie są w stanie "zejść" z oficjalnej ceny (125 zł) albo co są w stanie dodać ? (...)
    Ostatnio edytowane przez jahu ; 18-02-2017 o 00:27 Powód: Oferta konkurencji

Cytat Zamieszczone przez Jackowski Zobacz posta
    Dobry wieczór,

Czy orientujecie się jakie najlepsze warunki można dostać przy przedłużaniu Formuły Rodzinnej L (tylko SIM, bez telefonów) ? Tzn. na ile realnie są w stanie "zejść" z oficjalnej ceny (125 zł) albo co są w stanie dodać ? (...)
    Bardzo się cieszę za "wyedytowanie oferty konkurencji". A co z odpowiedzią na pytanie ? Czy oferta RODZINNA L dla przedłużających jest taka sama (tak wynika ze strony PLAY), jak dla nowych ?

Czym się różni Solo M od Solo L a już o plus nie pytam bo mi się kojarzy z 500plus

Umowa mi się kończy 30 czerwca br, ale już dzisiaj rozglądam się bacznie co w trawie Play piszczy, bo jak nie to uciekam gdzie indziej z moim numerem. Na dzisiaj mam no limit na rozmowy komórkowe i 1 gb neta, umowa z 2 lat z okładem dodatkowo blisko 2 miesięcy miesięcznie płace ok 35 zetai przyznaję, że dalej mnie ten temat za te kase nie kręci, cze4kam na propozycje z Play, byle nie było za późno

Player
    Cytat Zamieszczone przez kanydej Zobacz posta
    Czym się różni Solo M od Solo L a już o plus nie pytam bo mi się kojarzy z 500plus
    SOLO M i L różnią się tylko ilością internetu - 5GB vs nielimitowane GB ( po 10GB prędkość zwalnia do 1 Mega )

Oferty z + , są to oferty Tylko SIM.

Hardcore Player Awatar czesacz
    7GB nie 5GB

Player
    Cytat Zamieszczone przez czesacz Zobacz posta
    7GB nie 5GB
    W salonie dadzą 5GB a Online 7GB

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów