Wątek: Prosze o dobranie adekwatnej oferty przedłużającej dla stałego klienta play

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 55 z 55
    W zeszłym roku skończył mi się okres zobowiązania, jestem na bezterminowym. Miesiąc temu również skończyło się zobowiązanie żonie. Chcielibyśmy przedłużyć w play na nowych warunkach. Przeczytałem kilka wątków tego forum i mam kilka pytań:
    1. Wysyłamy wypowiedzenia (wzór wypowiedzenia jest na forum). Można wysłać mailowo? Pytam, bo różnie z tym jest w tych korpo (w UPC można, w Vectrze tylko listy polecony pocztą).
    2. Czekamy na kontakt z działu utrzymania klienta czy samemu atakować? Będę miał ponad miesiąc czasu więc chyba nie ma pośpiechu? Ale czy zawsze dzwonią? Ostatnio w Vectrze przetrzymali mnie do końca - dwa dni przed końcem dopiero odezwali się
    3. Celowałbym w dwa abonamenty SOLO M+ po 25 zł. Rozumiem, że przy pierwszym telefonie nikt mi tego nie da i na pewno nie bez okresu zobowiązania. Powoływać się na ofertę konkurencji np Freedom2? Ktoś ostatnio dostał bezterminowo, czy dają SOLO M/L+ na 24 m-ce?
    4. Czym różnią się promocje SOLO M/L+ i SOLO M/L+ z TV? Cena jest ta sama, a zakres ofert poszerzony o tv? Ktoś z tego korzystał?
    Z góry dzięki za odpowiedzi.

Słuchajcie na jaki adres mailowy można wysłać wypowiedzenie?

Hardcore Player Awatar czesacz
    Cytat Zamieszczone przez manuu Zobacz posta
    W zeszłym roku skończył mi się okres zobowiązania, jestem na bezterminowym. Miesiąc temu również skończyło się zobowiązanie żonie. Chcielibyśmy przedłużyć w play na nowych warunkach. Przeczytałem kilka wątków tego forum i mam kilka pytań:
    1. Wysyłamy wypowiedzenia (wzór wypowiedzenia jest na forum). Można wysłać mailowo? Pytam, bo różnie z tym jest w tych korpo (w UPC można, w Vectrze tylko listy polecony pocztą).
    2. Czekamy na kontakt z działu utrzymania klienta czy samemu atakować? Będę miał ponad miesiąc czasu więc chyba nie ma pośpiechu? Ale czy zawsze dzwonią? Ostatnio w Vectrze przetrzymali mnie do końca - dwa dni przed końcem dopiero odezwali się
    3. Celowałbym w dwa abonamenty SOLO M+ po 25 zł. Rozumiem, że przy pierwszym telefonie nikt mi tego nie da i na pewno nie bez okresu zobowiązania. Powoływać się na ofertę konkurencji np Freedom2? Ktoś ostatnio dostał bezterminowo, czy dają SOLO M/L+ na 24 m-ce?
    4. Czym różnią się promocje SOLO M/L+ i SOLO M/L+ z TV? Cena jest ta sama, a zakres ofert poszerzony o tv? Ktoś z tego korzystał?
    Z góry dzięki za odpowiedzi.
    1. Można mailowo lecz mail jest sciślne tajny, ale jak poszukasz znajdziesz. Po @ było pomocplay.pl. W UPC z formularza można i to jest ukłon w stronę klienta.
    2. Możesz poczekać albo po 1-1,5tyg sam zadzwonić. zależy kogo trafisz, bo możesz od razu wtszarpać Solo+ albo po 5 telefonach.
    3. Dają bezterminowo, można powiedzieć, że wszak w Play na kartę jest Unlimited za 25PLN.
    4. Różnią się opcją z tv lub bez tv To samo, kwoty, pakiety ino masz tv, jeśli pożądasz bierz tą ww innym wypadku bierz drugą.

Dzięki Czesacz. W pierwszej rozmowie dostałem 2 x SOLO M+ na czas nieokreślony.

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez Rokko30
    Słuchajcie na jaki adres mailowy można wysłać wypowiedzenie?
    Na taki sam jak reklamacje http://www.play.pl/pomoc/abonament/formalne/reklamacje/, nie wykręcą się bo adres jest oficjalnie na ich stronie.

Na wypadek gdyby zaczęli ściemniać (mail nie doszedł, kserokopiarka się zepsuła itd), po nich można się WSZYSTKIEGO spodziewać, przechowuj kopię z datą wysłania.
    Mail trafia do Departamentu Obsługi Klienta, tak to się nazywa i sprawdzono. Ktoś się tym zajmie.
    Ostatnio edytowane przez bst01 ; 29-03-2017 o 09:16

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów