Wątek: HTC 10 Aktualizacja Android Nugat

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
    Loga Play to w tym telefonie nie ma, reszta jest tak jak zawsze w brandowanym fonie tapety, dźwięki itd. Może coś zmienili i nie muszą nic robić z aktualizacją, tylko leci od razu jak bez brandu? no nie wiem, jakoś za szybko jak na Play

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20170210-232101.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	19.0 KB
ID:	5263

Moje zdanie jest takie kupiłeś telefon z allegro bez brandu i nic nie ma wspólnego z play i stąd masz tak szybko aktualizację bo Play w tych sprawach jest słaby jeśli chodzi o aktualizację do swoich brandowanych telefonów także ciesz się że już masz 7.0

Hardcore Player
    Nie ma tu powodu do zadowolenia. Modem bez parametryzacji jest tam przecież.

Giaur jak się nie znasz to się nie wypowiadaj ludzie mają telefony z Saturn Media Markt i wszystko im działa jak należy sam masz telefon bez brandu i co narzekać że jest Ci źle nie także nie mieszaj ludziom w głowach tymi modemem że przez to tyle to wszystko trwa aktualizacje

Tylko, że...nie dało się tego telefonu przecież kupić gdzieś indziej niż w Play. Mam też te wszystkie "dodatki" które dodaje play do swojego softu, instalują mi się przy każdej aktualizacji, swojego loga to może już nie dodają na start. Dodatkowo na pudełko mam taki napis, który rozwiewa wątpliwości.

Nazwa:	13.02.2017 00 02 Office Lens.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	62.8 KB
ID:	5272

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez XMAREKK30 Zobacz posta
    Giaur jak się nie znasz to się nie wypowiadaj ludzie mają telefony z Saturn Media Markt i wszystko im działa jak należy sam masz telefon bez brandu i co narzekać że jest Ci źle nie także nie mieszaj ludziom w głowach tymi modemem że przez to tyle to wszystko trwa aktualizacje
    Działa, działa, coś tam działa ale czy jest może gwarancja, że wszelkie usługi Play zadziałają zawsze bez zarzutu i czy operator Play sie pod tym podpisze? Wiadomo, że nie. O parametryzacji modemu wspominał zresztą nawet Xaviero, a on jest moderatorem technicznym tego forum i posiada w tej kwestii znacznie bardziej rozległą i wszechstronną wiedzę niż ja.

Cytat Zamieszczone przez PROCTON Zobacz posta
    Tylko, że...nie dało się tego telefonu przecież kupić gdzieś indziej niż w Play. Mam też te wszystkie "dodatki" które dodaje play do swojego softu, instalują mi się przy każdej aktualizacji, swojego loga to może już nie dodają na start. Dodatkowo na pudełko mam taki napis, który rozwiewa wątpliwości.

Nazwa:	13.02.2017 00 02 Office Lens.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	62.8 KB
ID:	5272
    Mniejsza z tym skoro tak uważasz to tak musi być nie widziałem pudełka a co do włączania się telefonu większość ma wgrane animacje play ale są telefony które nie mają brandu bo operator nie zdążył tego zrobić a skoro twój jest kupiony z dniu premiery to brak tego wszystkiego.Jak tobie to nie przeszkadza to tylko pozostaje się cieszyć bo ja mam już bez brandu operatora i cieszę się uwolniłem się od tego a działa tak samo jak po wyjściu z salonu

Cytat Zamieszczone przez giaur Zobacz posta
    Działa, działa, coś tam działa ale czy jest może gwarancja, że wszelkie usługi Play zadziałają zawsze bez zarzutu i czy operator Play sie pod tym podpisze? Wiadomo, że nie. O parametryzacji modemu wspominał zresztą nawet Xaviero, a on jest moderatorem technicznym tego forum i posiada w tej kwestii znacznie bardziej rozległą i wszechstronną wiedzę niż ja.
    Giaur na bank działa Ci bardzo dobrze telefon bez brandu operatora także nie wiem po co mówisz że coś tam działa a to co ktoś mówi to traktuje z przymrożeniem oka no bo co ma innego powiedzieć że nie ma różnicy także także każdy ma wybór

Parametryzacja wcale nie musi sie wiązać z animacją początkową. Może ale nie musi.

Może nie mówię tak musi być ale jakie nie miałem telefony wszystkie cechowały się tym że animacja play była zaraz po włączeniu telefonu to jedno a u kolegi to już sam nie wiem jak jest skoro nie ma tej animacji to skąd wiadomo że jest od Play a nie z wolnego rynku hmm jedynie co można sprawdzić wersje oprogramowania czy się rożni od tej co wydaje HTC a jaką play wydaje chodzi mi o numeracje

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów