Wątek: HTC 10 Aktualizacja Android Nugat

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

HTC 10 Aktualizacja Android Nugat

Witam jak zapewne wielu wiadomo HTC 10 Wypuścił aktualizację dla Androida 7. Jednak z tego co mi wiadomo tylko dla niebrandowanych soft-ów.

Chciałbym zapytać czy może wiecie kiedy Play Wypuści aktualizację

Poniżej zamieszczam link do oficjalnej strony HTC gdzie można zobaczyć instrukcję jak przeprowadzić proces aktualizacji jednak mi wyskakuje błąd i domyślam się, że jest on spowodowany Softem Play.

Jeśli ktoś ma jakieś informację proszę się podzielić

Z góry dziękuję za pomoc

http://www.htc.com/us/support/htc-10/news/

Mod Hardcore Player Awatar xaviero
    Oprogramowanie dla dystrybucji US może różnić się od dystrybucji EU.
    Dlatego też oprogramowanie może nie być możliwe do instalacji dla telefonu z regionem EU.

Nie posiadamy informacji na Forum o planach aktualizacyjnych.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Oby wam to nie zajęło tyle co aktualizacja Huawei P8 Lite, HTC 10 przez długi czas nie można było dostać normalnie i trzeba było brać od was, każdy telefon był z Play. Spodziewam się już najgorszego i błagam was z łaski swojej wydajcie tą aktualizację jak najszybciej, dorzucenie kilku tapet i nikomu nie potrzebnych pierdół, które każdy i tak usuwa nie powinno zajmować kilka miesięcy.

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez PROCTON Zobacz posta
    dorzucenie kilku tapet i nikomu nie potrzebnych pierdół, które każdy i tak usuwa nie powinno zajmować kilka miesięcy.
    Wchodzi tu jeszcze wiele rzeczy, np parametryzacja modemu. Specjaliści ciężko nad tym pracują. Nie zapominajmy o tym

Play, jestem z was dumny. Oby tak dalej bo nie wiem jak tam inne telefony

Cytat Zamieszczone przez giaur Zobacz posta
    Wchodzi tu jeszcze wiele rzeczy, np parametryzacja modemu. Specjaliści ciężko nad tym pracują. Nie zapominajmy o tym
    Oooo to nie tak szybko bym się spodziewał aktualizacji do 7.0 skoro tym się zajmuje Play do a5 2016 zajęło z pół roku wypuszczenie 6.0.1 a gdzie tu do 7.0 może przed świętami bozego narodzenia będzie hehehe wstyd jednym słowem

Najwyraźniej skoro mieli HTC 10 przez pewien czas na wyłączność to stwierdzili, że głupio by było olewać aktualizację.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20170210-134353.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	19.6 KB
ID:	5262
    Ostatnio edytowane przez PROCTON ; 10-02-2017 o 13:49

A to jest 7.0 od play czy bez brandu??

Play, kupiłem telefon na premierę przez Allegro BO NORMALNIE SIĘ NIE DAŁO, więc musi być od nich :P

Dodam, żeby nie było, że nie wiem czy coś, to tak, jest to brand playa jak i instalowały mi się ich "bardzo przydatne" aplikacje.
    Ostatnio edytowane przez PROCTON ; 10-02-2017 o 14:24

Jak zapalasz telefon to jest animacja od play bo jeśli nie to albo jest z play ale bez brandu bo nie zdążyli albo jest z wolnego rynku a to że coś tam ściąga to o niczym nie świadczy bo jak ja brałem z play a5 2016 to prócz animacji od play to nie widziałam żadnych aplikacji od play a teraz to już historia zero brandu od play i Wi-Fi Calling tylko czysty android od Samsunga kosztem parametryzacja modemu bo tak chwali giaur że tyle to wszystko musi trwać dla najnowszego androida

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów