Wątek: Aktywacja pakietu HBO w PlayNow - Problem

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Aktywacja pakietu HBO w PlayNow - Problem

Witam serdecznie

Zwracam się z pytaniem odnośnie aktywacji pakietu HBO w PlayNow. Dwa tygodnie temu przeniosłem numer z Oragne do Play, wybierając pakiet rodzinny S, z mini pakietem PlayNow, przenoszenie numeru ma trwać około miesiąca, do tej pory mam jeden numer tymczasowy, i dwa z pakietu rodzinnego. Podczas próby aktywacji pakietu HBO, pojawia się komunikat, iż muszę dokonać zamówienia z numeru podstawowego, którego póki co jednak nie posiadam. Co mogę zrobić? Muszę czekać na aktywacje numeru podstawowego, czy jest jakiś sposób na ominięcie tego?

Z góry dziękuje za odpowiedzi i pomoc, pozdrawiam

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Na numerze tymczasowym nie można aktywować żadnych usług dodatkowych. Żaden z Twoich numerów nie posiada oferty docelowej ? Próbowałeś na karcie internetowej ?
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Oferty docelowej, tzn? Na karcie internetowej nie próbowałem, skoro w PlayNow logowanie następuje przez Play24, a tam karty internetowej chyba dodać nie mogę?

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Możesz dodać numer internetowy do Play24 kontaktując się telefonicznie z BOK.

Przenoszę do działu pomoc play.

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    @znarf, skontaktuj się proszę z Obsługą Klienta dowolnym kanałem, na przykład telefonicznie: http://www.play.pl/pomoc/kontakt/
    Konsultant ustawi Ci na koncie numer do zarządzania usługą HBO GO w PlayNow, na przykład numer głównej karty internetowej.

Mod Hardcore Player Awatar xaviero
    Brak nowych wpisów w wątku.
    Temat zamykam.

W razie problemów lub dodatkowych pytań, prosimy o PW do Moderatorów: Jahu lub Xaviero wątek zostanie ponownie otwarty.

Uprawnienia umieszczania postów