Wątek: Rejestracja karty - po raz drugi ?

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44

Rejestracja karty - po raz drugi ?

Kartę zarejestrowałem w 2014 , mam wydrukowane potwierdzenie rejestracji . W play24 od początku wyświetla się jako "dane nie zarejestrowane "
    Zgłaszałem to w przeszłości ale nie zostało poprawione wiec dałem sobie spokój.
    Od jakiegoś czasu po zalogowaniu do play24 wyświetla się komunikat :

Twój numer na kartę nie jest zarejestrowany.
    Zarejestruj swój numer już teraz, nie czekaj do 1.02.2017 kiedy wszystkie niezarejestrowane numery zostaną wyłączone.

Napisałem ponownie w tej sprawie zgłoszenie do play24 oto odpowiedz :

Chciałabym wyjaśnić, że numer XXXXXXXXX jest zarejestrowany jednak dane na nim są nieaktualne i stąd komunikat o braku rejestracji numeru. Numer dowodu osobistego u nas XXXXXXX stracił ważność bądź źle została podana jego data ważności na 05-01-2017.

Konsultant następnie prosi o skan nowego dowodu lub wizytę w salonie .
    Faktycznie dowód właśnie stracił właśnie ważność ale pozostałe dane są poprawne.
    Czyli w przypadku wymiany dowodu z różnych losowych powodów należy to
    zgłaszać do operatora ?
    Czy to nie jest już przesada ?
    Chce dodać że ten komunikat o braku rejestracji pojawia się od września a wtedy
    dowód był jeszcze ważny ?
    Na razie nie mam możliwości wymiany dowodu .
    Posiadam drugi numer w play na abonament i nie mam tam problemu z nieważnym dowodem
    (nie dostaje żadnych komunikatów że stracił ważność itp .
    Odnoszę wrażenie że ktoś już trochę na wyrost zajął się tematem rejestracji i wykazuje
    nadgorliwość w tym temacie.

Witaj, po wymianie dowodu osobistego powinno się poinformować o tym operatora, aby dane na koncie były aktualne http://www.play.pl/pomoc/abonament/konto/zmiana-danych/ Jeżeli chodzi o kwestię otrzymywanych SMSów- jeżeli numer jest zarejestrowany, to nie powinieneś ich otrzymywać, jednak z odpowiedzi konsultanta wynika, że numer w systemie widnieje jako zarejestrowany. Być może otrzymywałeś komunikaty SMS przez pomyłkę.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Cytat Zamieszczone przez zbig Zobacz posta
    Napisałem ponownie w tej sprawie zgłoszenie do play24 oto odpowiedz :

Chciałabym wyjaśnić, że numer XXXXXXXXX jest zarejestrowany jednak dane na nim są nieaktualne i stąd komunikat o braku rejestracji numeru. Numer dowodu osobistego u nas XXXXXXX stracił ważność bądź źle została podana jego data ważności na 05-01-2017.

Konsultant następnie prosi o skan nowego dowodu lub wizytę w salonie .
    Faktycznie dowód właśnie stracił właśnie ważność ale pozostałe dane są poprawne.
    Czyli w przypadku wymiany dowodu z różnych losowych powodów należy to
    zgłaszać do operatora ?
    Czy to nie jest już przesada ?
    Chce dodać że ten komunikat o braku rejestracji pojawia się od września a wtedy
    dowód był jeszcze ważny ?
    Na razie nie mam możliwości wymiany dowodu .

Minimum danych wymaganych do rejestracji karty to imię i nazwisko oraz PESEL. Wszystko inne udostępniasz dobrowolnie, konsultant nie może żądać skanu dowodu lub wizyty w salonie. Napisz wręcz, żeby usunęli te nadmiarowe dane i zadowolili się tylko tym co nakazuje ustawa.

Przerabiałam podobną sytuację i skończyło się na usunięciu nr dowodu oraz adresu.
    Ostatnio edytowane przez Dorotea ; 08-01-2017 o 11:28

Moje zgłoszenie dotyczące usunięcia nr. dowodu osobistego i adresu zameldowania rozpatrywane jest już ponad miesiąc. Jak to zrobiłaś, że Twoje rozpatrzyli pozytywnie?

@Pepito - podaj mi proszę numer tego zgłoszenia.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Cytat Zamieszczone przez Pepito Zobacz posta
    Moje zgłoszenie dotyczące usunięcia nr. dowodu osobistego i adresu zameldowania rozpatrywane jest już ponad miesiąc. Jak to zrobiłaś, że Twoje rozpatrzyli pozytywnie?
    Zrobiłam zwykłe zgłoszenie w P24, odczekałam miesiąc, dane nadmiarowe nadal były nieusunięte więc zgłosiłam sprawę do UKE przez formularz na ich stronie. To zmobilizowało Play do szybkiego działania zgodnie z moją wolą. Każdy ma prawo zarządzać swoimi danymi trzeba tylko to wyegzekwować.

Cytat Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
    @Pepito - podaj mi proszę numer tego zgłoszenia.
    Bardzo proszę : 149743004

Jutro napisze do UKE w tej sprawie.

Dziękuje za numer zgłoszenie, z tego co widzę jest w trakcie realizacji.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Ok spoko do końca roku zdążą?

Zgłoszenia są realizowane najszybciej jak to możliwe.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów