Wątek: Doładowanie internetu w Mixie

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Doładowanie internetu w Mixie

Mam formule Mix 30 z darmowymi smsami do wszystkich i rozmowami i 1 GB internetu. Niestety neta nie starcza mi na caly miesiac i chcialbym go doladowac. Konto mam w tej chwili wazne do konca marca. Widzialem jakies pakiety, ale w jaki sposob mam je wykupic skoro mam telefon w mixie? Wszystkie te pakiety sa na miesiac?

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

A w jaki sposob pobiora mi kase z konta? Przeciez w mixie tak na dobra sprawe nie mam zadnych pieniedzy do wydania.

I z poziomu *112# mam jeszcze 1 pakiet, ktorego tu nie widze, a mianowicie Nielimitowany internet LTE. Na czym on polega? Ile GB jest w nim przewidzianych do wykorzystania?

Hardcore Player Awatar czesacz
    Doładuj kwotą inną jak kontraktową, np 2x10PLN albo 20PLN, to zostanie na koncie. Każda kwota inna jak kontraktowa zostanie, poza kwotą większą, np 50PLN to 30PLN pobierze na pakiety, a tobie zostanie 20PLN.

mam pytanie doładowałem konto za 30 zł dostałem wszystkie pakiety w tym internet 2gb na telefon weszłem na skokiżeby żeby oglądnąć i po pierwszej połowie przyszedł mi sms że wykorzystałem pakiet internetowy proszę o szybkom odpowiedź był bym wdzięszny

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    @robert marek sprawdzałeś w telefonie na co poszło?
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Uprawnienia umieszczania postów