Wątek: Huawei Router B618

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Huawei Router B618

Czy ma ktos wiecej informacji o parametrach tego rutera bo w sieci glucho na jego temat.

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez djwujek Zobacz posta
    Czy ma ktos wiecej informacji o parametrach tego rutera bo w sieci glucho na jego temat.
    a tu https://www.play.pl/telefony/huawei/huawei-b618/ i tu

Te artykuly czytalem chodzi mi bardziej o strone producenta i jakies dokladniejsze jego parametry.

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez djwujek Zobacz posta
    Te artykuly czytalem chodzi mi bardziej o strone producenta i jakies dokladniejsze jego parametry.
    masz naklejke producenta na routerze, wiec latwo znajdziesz ...opis

choc to nowość nie testowana, stąd brak informacji

dlaczego play oszukuje ucinając soft tego routera z możliwości jakie daje? mam tu na myśli VOIP który śmiało powinien działać, ponieważ jest odpowiedni port. To samo z agregacjami powinna być możliwość wyboru pasma w LTE nie tylko 4G lub 3G lub 2G. No nic liczę na refleksę i jakiś update softu PS ciekawe czy PLAY planuje w przyszłości coś takiego jak netgear M1 ale wątpie aby kiedykolwiek była odpowiednia infrastruktura dla tego sprzętu

Ktoś ma już ten sprzęt? Z opisu wygląda dobrze.

Kupiłem używany, działa bez problemu, transfery na wewnętrznej antenie od 20/20 do 30/30 do masztu ok 1,3 km. Nie mogę zresetować SSID i hasła poprzedniego użytkownika, niby reset powoduje restart urządzenia, ale do ustawień fabrycznych nie wraca. Próbowałem 5 sek, 10 sek i dwa restarty pod rząd i nic. Nie jestem w stanie wejść do panelu użytkownika, za pomocą apki producenta to samo- prośba o pomoc jeśli ktoś światlejszy w tych sprawach

Awatar monira
    Ten router ma możliwość ręcznego wyboru pasma?
    Ostatnio edytowane przez monira ; 13-03-2017 o 11:25

Z tego co czytałem to ma ale kupiony na wolnym rynku, Play to podobno wycina i nie ma możliwości.

Sam się zastanawiam na tym modelem ale kupiony na wolnym rynku.

Cytat Zamieszczone przez Gerwazysta Zobacz posta
    Kupiłem używany, działa bez problemu, transfery na wewnętrznej antenie od 20/20 do 30/30 do masztu ok 1,3 km. Nie mogę zresetować SSID i hasła poprzedniego użytkownika, niby reset powoduje restart urządzenia, ale do ustawień fabrycznych nie wraca. Próbowałem 5 sek, 10 sek i dwa restarty pod rząd i nic. Nie jestem w stanie wejść do panelu użytkownika, za pomocą apki producenta to samo- prośba o pomoc jeśli ktoś światlejszy w tych sprawach
    Strasznie marne te prędkości na takim drogim sprzęcie i tak blisko nadajnika.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów