Wątek: Samsung Galaxy S7 - aktualizacja do Androida 7.0

Strona 1 z 88 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 872

Samsung Galaxy S7 - aktualizacja do Androida 7.0

Witam!

Czy wiadomo coś na temat aktualizacji brandowanych Siódemek do najnowszego Androida 7.0 w w sieci Play?
    Domniemam iż trzeba uzbroić się w anielską cierpliwość, lecz chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej.

Serdecznie pozdrawiam!

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    A co na to Samsung ? Wydał już oficjalny komunikat w tej sprawie? Z tego co wiem no brand jeszcze nie ma Nugata.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Cytat Zamieszczone przez jahu Zobacz posta
    A co na to Samsung ? Wydał już oficjalny komunikat w tej sprawie? Z tego co wiem no brand jeszcze nie ma Nugata.
    Że tego co ja wiem Samsung ma wydać odrazu 7.1.1 jako oficjalny ale bez brandu a kiedy wyda Play to już wątpliwa sprawa na a5 2016 nie można się doczekać do 6.0.1 a co do dopiero do 7.0.1 dobrze że serwis pozwala u siebie wgrywać bez utraty gwarancji oczywiście za opłatą ja bym na twoim miejscu zadzwonił bezpośrednio do serwisu Samsunga i tam zapytał się o wgranie 7.0 1 na s7 i będziesz miał spokój

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    @XMAREKK30 chyba nie wgrają czegoś czego jeszcze nie ma ?
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Cytat Zamieszczone przez jahu Zobacz posta
    @XMAREKK30 chyba nie wgrają czegoś czego jeszcze nie ma ?
    Że tego co wiem można zapisać się na testy o ile jeszcze można ale było można przynajmniej także jakaś szansa jest żeby po testować ale na tabletowo pisali że w styczniu s7 i s7 edge dostaną odrazu 7.1.1 jako oficjalny soft od Samsunga na pewno dostanie szybciej od Samsunga niż od Play bo Play jest rekordzistą w nie wysyłaniu oprogramowania najnowszych jedynym chyba modelem co dostał 7.0.1 od was to LG G5 choć nikt nie powiadomił że takowa wyjdzie.
    Play i Plus to jedyne sieci które nie pozwalają na wgrywanie oryginalnych oprogramowan od Samsunga ale szacunek dla serwisów że dostają zgody od samego Samsunga na wgranie softu oryginalnego bo jak Pan powiedział że i tak Samsung je naprawia a nie Play

Cytat Zamieszczone przez macdyr Zobacz posta
    Witam!

Czy wiadomo coś na temat aktualizacji brandowanych Siódemek do najnowszego Androida 7.0 w w sieci Play?
    Domniemam iż trzeba uzbroić się w anielską cierpliwość, lecz chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej.

Serdecznie pozdrawiam!
    Zapisz się na beta testy jest kolejna aktualizacja niby do s7 edge ale pewnie i na s7 też wyszła

https://www.tabletowo.pl/2016/12/27/...alaxy-s7-edge/

I skończyły się beta testy teraz już w styczniu wyjdzie aktualizacja albo do 7.0.1 albo odrazu do 7.1.1 wszystko się okaże oczywiście aktualizacja do nie brandowany wersji

https://www.tabletowo.pl/2016/12/30/...ge-w-styczniu/
    Ostatnio edytowane przez XMAREKK30 ; 30-12-2016 o 23:49

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez XMAREKK30 Zobacz posta
    I skończyły się beta testy teraz już w styczniu wyjdzie aktualizacja albo do 7.0.1 albo odrazu do 7.1.1 wszystko się okaże oczywiście aktualizacja do nie brandowany wersji

https://www.tabletowo.pl/2016/12/30/...ge-w-styczniu/
    A ty nie masz przypadkiem Galaxy A6?

Cytat Zamieszczone przez giaur Zobacz posta
    A ty nie masz przypadkiem Galaxy A6?
    Jeśli już to a5 2016 dla wyjaśnienia a po drugie kolega zadał pytanie kiedy będzie 7.0.1 to więc odpowiadałem z źródeł sprawdzonych tzn Tabletowo także musi poczekać do stycznia jak już oficjalnie wyjdzie to podejmie decyzję czy będzie tak długo czekał na nowego androida od Play czy zdejmie sobie brand z telefonu i będzie miał szybciej ale to już decyzja właściciela telefonu co zrobi
    Ostatnio edytowane przez XMAREKK30 ; 31-12-2016 o 00:49

Wiadomo kiedy będzie aktualizacja S7 edge do 7.0 ?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Strona 1 z 88 1231151 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów