Wątek: Formula Ulimited za 25zl

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
    Cytat Zamieszczone przez Maxi Zobacz posta
    Na kodzie *101# mam 25,16zl a na *111# przez menu wchodze na konto i mam 20,33zl to juz teraz nie rozumiem w koncu ile jest na tym koncie?
    hej,
    czy coś się wyjaśniło w tej sprawie? bo mam taki sam problem i z brakującymi ok. 5 zł (żeby było śmieszniej 4,8zł) i z włączeniem pakietu unlimited..

Hardcore Player Awatar czesacz
    Doładuj 5PLN, to pomaga. Raczej nikt z tym nic nie zrobi, skoro od miesięcy nie zrobili porządku.

Cytat Zamieszczone przez czesacz Zobacz posta
    Doładuj 5PLN, to pomaga. Raczej nikt z tym nic nie zrobi, skoro od miesięcy nie zrobili porządku.
    doładowałam 5 zł i wciąż taryfy nie mogę włączyć;/

Hardcore Player Awatar czesacz
    Dziwne, na pewno masz gołą formułę aktywną? Już korzystałaś z UNLIMITED?

Cytat Zamieszczone przez czesacz Zobacz posta
    Dziwne, na pewno masz gołą formułę aktywną? Już korzystałaś z UNLIMITED?
    nie korzystałam jeszcze z unlimited, wcześniej miałam 3w1 i wyłączyłam ją w ndz, w pon. dostałam smsa że pakiet został dezaktywowany i teraz jest czysta formuła play na kartę bez żadnych pakietów włączonych, do tego blokuje mi środki w kwocie 4,8 na przesył danych który być może bym chciała wykorzystać w przyszłości (kuriozum..). kontaktowałam się też z biurem obsługi klienta i nawet z ich poziomu nie da się włączyć mi unlimited więc chyba muszę czekać na jakiś odzew od działu technicznego do którego zostało skierowane moje zgłoszenie - tyle że to już trwa 2 dni, odzewu żadnego, a połączenia w formule play na kartę bez żadnego pakietu są drogie jak diabli..

Hardcore Player
    @ tacjanna; sprawdź stan swojego konta kodem *101#. Jeżeli warunki są spełnione spróbuj uruchomić usługę Unlimited na 30 dni krótkim kodem bez połączenia z internetem (nie korzystając z Play24). Kod *111*407*1# z telefonu w którym masz Sim z aktywną Formułą Play na kartę (bez żadnych włączonych pakietów: 3w1, 4w1, Sms). Połączenia wychodzące muszą działać.
    PS. Sprawdź stan poprzedniej formuły 3w1 kodem *111*402*3# być może system nie widzi że jest wyłączona.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów