Wątek: Formula Ulimited za 25zl

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post

Question Formula Ulimited za 25zl

Witam mam pewien problem, dwa dni tu przyszedl sms ze uplywa czas formuly noi trzeba doladowac konto, zeby sami pobrali srodki i dalej sie aktywowala na kolejny miesiąc, tylko ze jest w tym problem usluga się nie aktywowala, a sam jej aktywowac nie moge bo pisze ze nie masz wystarczajaco srodkow na koncie, sprawdzam a na koncie 25,16zl wytlumaczy mi ktos moze o co w tym chodzi?

2. BEST_ANSWER_PLACEHOLDER
    Na kodzie *101# mam 25,16zl a na *111# przez menu wchodze na konto i mam 20,33zl to juz teraz nie rozumiem w koncu ile jest na tym koncie?

Cytat Zamieszczone przez Maxi Zobacz posta
    Na kodzie *101# mam 25,16zl a na *111# przez menu wchodze na konto i mam 20,33zl to juz teraz nie rozumiem w koncu ile jest na tym koncie?
    hej,
    czy coś się wyjaśniło w tej sprawie? bo mam taki sam problem i z brakującymi ok. 5 zł (żeby było śmieszniej 4,8zł) i z włączeniem pakietu unlimited..

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Sprawdź w play24 zakładka połączenia czy możliwe, że na coś to bez mała 5 zł poszło ?
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Hardcore Player Awatar czesacz
    Na pewno na coś poszło, na blokady
    Doładuj piątaka, a aktywujesz Unlimited, a zarazem znajdziesz zaginione 5PLN.
    Ciekawym jest fakt iż Unlimited się nie aktywował samoczynnie skoro była kasa. Ludzie mają problem z tą tajemniczą blokadą w momencie pierwszej aktywacji czy aktywacji po wygaśnięciu pakietu, a tu się nie odnowił i zablokowało kasę/

@czesacz podejrzewam, że poszło na coś innego np. MMS-y

Czy w tej formule Unlimited jest internet LTE? Bo wyczytałem że max 15Mb/s?

O ile dobrze pamiętam w regulaminie pakietów internetowych jest taki zapis dla tej taryfy.

Faktycznie w regulaminie jest zapis o maksymalnej prędkości, lecz ja na tej taryfie wyciągałem nawet 230 Mb/s także nie ma ograniczenia 15 Mb/s ( jedynie na papierze ).

Mam nadzieję że tak będzie bo planuje przenieść a 15Mb/s to trochę słabo. Wierzę że napisałeś jak jest :P

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów