Wątek: Formula Ulimited za 25zl

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
    @xaviero wielkie dzięki

Dzien Dobry
    Mam pyt. posiadam PLAY NA KARTE i chciałym przejść na F.Unlimited za 25zł Byłem w punkt Play gdzie dziewczyny gadają ,że doładowanie za 25 zł będę miał na 14dni a doład. za 30zł na 30 dni czegoś nie rozumiem ulotka 25zł -30 dni.Kto tutaj...

Dzien Dobry
    Dzień Dobry
    Mam pyt. posiadam PLAY NA KARTE i chciałbym przejść na F.Unlimited za 25zł Byłem w punkt Play gdzie dziewczyny gadają ,że doładowanie za 25 zł dotyczy 14dni a doład. za 30zł na 30 dni. Bo nie ma opcji 25zł czyli każde doładowanie na 30 dni za 30zł czegoś nie rozumiem ulotka i w necie 25zł -30 dni. A doładowanie przelewem mogę zrobić dowolną kwotę więc Kto tutaj wprowadza w błąd.

Mod Hardcore Player Awatar xaviero
    W Taryfie Formuła Play na Kartę, doładowanie z przedziału 5-99 zł przedłuża ważność konta o 50 dni od chwili wykonania doładowania.
    Dopiero w Taryfie Formuła Play na Kartę można aktywować Pakiet Formuła Unlimited.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

jak rozumiem najpierw doładować za np 25zł i następnie aktywuje Pakiet Unlimited i nic więcej nie muszę doładowywać przez 50dni bo i mam rozmowy smsy do wszystkich sieci i 6 gb

Mod Hardcore Player Awatar xaviero
    Zmieniasz taryfę, doładowujesz i aktywujesz Pakiet.
    Konto ważne jest 50 dni na połączenia przychodzące (doładowanie z przedziału 5-99 zł) i ważność samego Pakietu to 30 dni.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów