Wątek: Zablokowanie uczestnictwa w forum - są jakieś zasady ?

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 43
    Cytat Zamieszczone przez jahu Zobacz posta
    @Voster archiwum jest widoczne dla każdego.
    @jahu to żart? Ty takie teksty piszesz? Ty którego pamiętam z dawnych czasów, ze starego forum (mojplay) bez kagańca Play z dawnego bloga, z czasów gdy nie byłeś moderatorem. Wtedy miałeś wiedzę i "jaja" i potrafileś na czarne mówić czarne. Wtedy Cię ceniłem za wiedzę i otwartość. A teraz? Aż tak bardzo się zmieniłeś?
    Powiedz mi uważasz że to co się tutaj dzieje jest prawidłowe? To może zróbmy wykaz tematów o które na forum nie można zapytać i wtedy bedzie wszystko wiadome.
    Mój zamknięty wątek https://forumplay.pl/showthread.php/...jestracj%C4%99 a nawet nie zdążyłem zadać przecież pytania. Chcesz poznać moje pytanie?
    Dasz mi na nie odpowiedź? @xaviero odpowie na pytania @empatki?
    Pytania @empatki https://forumplay.pl/showthread.php/...a%C5%82a/page5 czy to były złe pytania a może niewygodne?
    @jahu miałeś i może nadal masz ofertę na kartę. Miałeś wiedzę o tej ofercie i pewnie ona nadal pozostała i jakie Ty masz zdanie w temacie zmiany reguł z bonusami?
    To co robi P4Y zamykając wątki uważasz że jest ok? To jest żenujace i takie postępowanie z ludźmi którzy chcą coś się dowiedzieć w interesującym ich temacie to zwykłe skur......
    Czy coś jeszcze zostało z dawnego niezależnego @jahu? Odpowiedz mi.

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Gdy sie jest pracownikiem, to trzeba tak samo krakać, bo leci się na łęb za swoje myśli nie po myśli...

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    @ratt dział Archiwum jest subforum działu Pomoc Play po wejściu do działu pomoc play każdy nawet nie posiadający konta na forum może ten dział przeglądać. W sprawie tego pytania o którym mówisz napisz proszę do mnie wiadomość prywatną.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Nie podoba mi się Twój sposób pisania. Kiedyś inaczej pisałeś. Nie podoba mi się ten gładki korporacyjny ton. Pisz normalnie to co myślisz o ile możesz tak pisać. Chcę rozmawiać z normalnym człowiekiem który nie boi się powiedzieć "nie znam odpowiedzi", "robią nas w @#@#@" Bądź sobą o ile się nie mylę to jesteś góralem a to do choler. zobowiązuje. Pytanie masz tu a nie na pw. Odpowiedź na to pytanie być może komuś innemu pomoże. Ja do tej pory żadnego bonusu nie straciłem ale chodzi mi o innych. Jeśli mi się coś nie podoba to to mówię i staram się robić to kulturalnie tak samo jak zapytałem P4Y czy mogę zadać pytanie a on zamknął wątek i potraktował mnie jak śmiecia. Jak myślisz spodobało mi się to?
    Proszę bardzo moje pytanie:
    Około połowy grudnia (nie pamiętam dokładnie kiedy) aktywowałem bonus za rejestrację i dostałem łącznie chyba 300zł.
    Przed aktywacją tego bonusu miałem na koncie promocyjnym około 300zł uzbierane z kodów cola/fanta, pakietu 10zł za 5zł, rekompensat z bok, doładowań przez fb play.
    W ostatnim dniu roku dodatkowo z kodów fanta/cola uzyskałem około 30-40zł. Wczoraj doładowałem przez fb konto kwotą 10zł uzyskując dodatkowo 1,50zł na konto promocyjne a dzisiaj uruchomilem pakiet 10zł za 5zł. Na dzień dzisiejszy sprawdzając na play24 lub kodem *101# otrzymuję informacje że posiadam na koncie promocyjnym ok 420zł ważne do dnia 8.02.2017.
    Skoro bonus za rejestrację jest zabierany po 30 dniach od aktywacji to poproszę o informację:
    1 - czy niepoprawna formą sprawdzania stanu bonusu (ważności i ilości środków promocyjnych) jest play24 lub kod *101# ? Czytając regulamin widzę tam właśnie taką formę sprawdzenia stanu bonusu. Poproszę o wskazanie prawidłowego regulaminu w celu spradzenia stanu bonusu.
    2 - przed aktywacją bonusu za rejestrację posiadałem środki promocyjne uzyskane z tytułu kodów cola/fanta, pakietu 10zł za 5zł, rekompensat z bok, doładowań przez fb play. Około połowy grudnia do środków tych zostało dodane (pewnien nie jestem czy właśnie tyle, nie sądziłem że powinienem na to zwrócić uwagę) z tytułu bonusu za rejestrację chyba 300zł to jaka jest kolejność wykorzystanie przyznanych środków promocyjnych?
    Do tej pory wszystkie środki promocyjne sumowały się i posiadały jedną, łączną ważność sprawdzaną na play24 czy też kodem *101#. O ile pamiętam to każdy z regulaminów: kody cola/fanta, doładowanie przez fb, pakiet 10zł za 5zł zawiera zapis "Bonus jest ważny przez 30 dni kalendarzowych od dnia jego przyznania." identyczny jak bonus za rejestrację. Skoro chcecie mi zabierać jakieś środki promocyjne z tytułu tego zapisu, a środki promocyjne można uzyskać z przynajmniej kilku żródeł to poproszę regulamin określający kolejność wykorzystanie środków promocyjnych.
    3 - co mam sądzić o tej https://www.youtube.com/watch?v=43lF...youtu.be&t=935 wypowiedzi oficjalnego przedstawiciela sieci Play, Rzecznika Prasowego Marcina Gruszki?

@ratt od 5 lat tutaj działam więc i styl wypowiedzi mógł się zmienić. Wysłaliśmy zapytanie z miedzy innymi Twoimi pytaniami jeśli tylko uzyskamy odpowiedź to wrócimy z nimi tutaj na forum.

Hardcore Player Awatar czesacz
    Po prostu Play to stan umysłu

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez ratt Zobacz posta
    Chcę rozmawiać z normalnym człowiekiem który nie boi się powiedzieć "nie znam odpowiedzi", "robią nas w @#@#@"
    Tak, oczekujesz od pracownika firmy, że ci powie, że jego pracodawca robi nas w @#@#@. Na pewno pracodawca by to docenił odpowiednio. Zastanów się. Swoje prywatne zdanie każdy zachowuje dla siebie w takiej sytuacji, nawet jeśli jest inne.
    Ostatnio edytowane przez giaur ; 11-01-2017 o 09:26

Blokada treści i osób jak zwykłe przyniosła efekty odwrotne od zamierzonych. Zamiast jakoś załagodzić kontrowersje na swoim podwórku tak intensywnie i bez umiaru zamiataliście pod dywan, że robi się głośno w sieci, przykład pierwszy z brzegu: (ciach)

A jest tego więcej, choćby na nielubianym przez Was portalu Telepolis.
    Ostatnio edytowane przez xaviero ; 12-01-2017 o 07:35 Powód: Zgodnie z Regulaminem

@ratt myślę, że znajdziesz tu odpowiedzi na większość swoich pytań https://forumplay.pl/showthread.php/...84-13-01-2017)

Hardcore Player
    Smutne. Taka fajna promocja była. Ja wolałbym bonusy 3 razy mniejsze ale za to z opcją na przedłużanie (w końcu nie za darmo bo jakiś grosz na konto trzeba wpłacić). Może w przyszłości Play zapyta klientów jak bonus byłby dla nich atrakcyjny (o ile w ogóle będzie zamiar żeby coś dać ). Do listy pobożnych życzeń w dziale organizacyjnym
    amen.

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów