Wątek: Zablokowanie uczestnictwa w forum - są jakieś zasady ?

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 58

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
    Hardcore Player

Thumbs up Zablokowanie uczestnictwa w forum - są jakieś zasady ?

Witam, temat jak w tytule i chyba dział 'sprawy organizacyjne' jest odpowiedni.
    Pytam w imieniu innego użytkownika ponieważ mnie to (na razie) nie trafiło. Użytkownikowi zablokowano możliwość czynnego uczestnictwa czyli pisania tutaj postów nie podając żadnego powodu. Czy takie obowiązują tutaj 'zasady' a właściwie prawo lasu ?
    Użytkownik wysłał w tej sprawie zapytanie do Administracji ale też nikt nie odpowiedział; albo korespondencja nie dotarła albo nikt nie poczuwa się.
    Mam też informację o blokowaniu korespondencji PW. Czy Play aż tak bardzo się obawia że użytkownicy do siebie piszą
    Znam przypadek Koleżanki która udzielała się w dziale pomocy w związku z reklamacjami i sposobem rozwiązywania problemów z operatorem, czy może tematyka się nie spodobała ?
    Czy jest jakaś lista tematów zakazanych np. reklamacje usług świadczonych przez Play i samopomoc klientów?
    Czy narusza to w jakimś punkcie regulamin ?
    Jako użytkownik tej sieci i uczestnik forum (jeszcze) będę zobowiązany za odpowiedź.

2. BEST_ANSWER_PLACEHOLDER
    Hardcore Player Awatar czesacz
    A widzisz, to dlatego forum znikło, niezadowolony klient zorganizował Play DDoS

Poważniej to mają to gdzieś, nie ma zasad w salonach, nie ma na infolinii co widać po wpisach "oszukanych" klientów. Zasady są dla plebsu, szlachta się nie poddaje zasadom.

Hardcore Player Awatar Dorotea
    Nie wiem jak innym, ale mnie udało się wrócić, blokady na moim koncie zniknęły. Zagadką pozostaje, dlaczego się pojawiły.

Przyłączam się do pytań autora wątku.
    Ostatnio edytowane przez Dorotea ; 24-12-2016 o 02:45

Hardcore Player
    Może po prostu źle się tu zachowujecie. I dostajecie za to blokady?

Hardcore Player
    Napisz jak się należy 'dobrze zachowywać' bo ja nie wiem.
    Wstawiać w wątkach reklamy ? A może cytować rzecznika ?
    Ostatnio edytowane przez bst01 ; 28-12-2016 o 11:27

Hardcore Player Awatar jerzy.zach
    Cytat Zamieszczone przez bst01 Zobacz posta
    Witam, temat jak w tytule i chyba dział 'sprawy organizacyjne' jest odpowiedni.
    Pytam w imieniu innego użytkownika ponieważ mnie to (na razie) nie trafiło. Użytkownikowi zablokowano możliwość czynnego uczestnictwa czyli pisania tutaj postów nie podając żadnego powodu. Czy takie obowiązują tutaj 'zasady' a właściwie prawo lasu ?
    Użytkownik wysłał w tej sprawie zapytanie do Administracji ale też nikt nie odpowiedział; albo korespondencja nie dotarła albo nikt nie poczuwa się.
    Mam też informację o blokowaniu korespondencji PW. Czy Play aż tak bardzo się obawia że użytkownicy do siebie piszą
    Znam przypadek Koleżanki która udzielała się w dziale pomocy w związku z reklamacjami i sposobem rozwiązywania problemów z operatorem, czy może tematyka się nie spodobała ?
    Czy jest jakaś lista tematów zakazanych np. reklamacje usług świadczonych przez Play i samopomoc klientów?
    Czy narusza to w jakimś punkcie regulamin ?
    Jako użytkownik tej sieci i uczestnik forum (jeszcze) będę zobowiązany za odpowiedź.
    Jezeli MYŚLISZ INACZEJ NIŻ MODY, to jesteś przeciwny i miejsca TU BRAK, lub jest OGRANICZONE..

Hardcore Player
    Szkoda że druga strona czyli ci którzy blokują użytkownikom dostęp a także korespondencję PW (!) się nie wypowiedzieli. Może w regulaminie pojawił się zapis że zabronina jest wszelka ktrytyka operatora i dopuszczalne są tylko chwalby a my nic o tym nie wiemy.
    Poza tym dopuszczalne są również odpowiedzi nie na temat skoro BOK to codziennie robi.
    Z braku winnych stwierdzamy że czynów dopuściły się złośliwe krasnoludki którym Play skasował Bonus(?) za Rejestrację numeru razem z całym stanem konta i dodatkowo P24.

Hardcore Player
    To przecież słuszne że zablokowali PW. Nie będziecie już więcej spiskować między sobą w tajemnicy i namawiać się przeciw Operatorowi.

Hardcore Player
    Z ustawy antyterrorystycznej ?

Nawet jak masz możliwość pisania na forum to i tak nic nie daje. Nie masz prawa zapytać o bonus za rejestrację bo pytanie zostanie wykasowane a temat zamknięty. To może najlepiej pozamykać wszystkie wątki jako ot i wtedy będzie tutaj miło spokojnie, no i roboty mało. Kiedyś było tutaj inaczej ale przyszły nowe czasy. Szkoda, obecnie w dziale pomoc "konsultanci play pomagają" możemy bardzo szybko uzyskać pomoc bo nawet zadane pytanie się nie pojawi. Ale czasy się zmienią, konsultanci dostaną kiedyś nowe wytyczne a to co w tym forum jest najlepsze mam nadzieję, że pozostanie. To Wy Użytkownicy tworzycie to forum i Wy odpowiadacie na wiele trudnych pytań i to Wy jesteście tutaj najlepsi.

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów