Wątek: Zablokowanie uczestnictwa w forum - są jakieś zasady ?

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43
    @ratt dokładnie zgadzam się. Nie można pytać o bonus za rejestrację. Gdzie się podział mój wpis w wątku o bonusie za rejestrację? Jaki punkt regulaminu łamał? To naprawdę przestaje być śmieszne.
    Ostatnio edytowane przez empatka ; 09-01-2017 o 21:14

Hardcore Player Awatar czesacz
    Jesteście nie fair, oni to dla Was robią, dla waszego spokoju i lepszego snu.

Ot tak działa Play, wczoraj roaming na 3Mbps, dziś bonusy, a co będzie jutro?
    Czekam na jakąś wypowiedź rzecznika, taką jakie lub czyli mijająca się z prawdą.

@empatka ja ten wpis widziałem i nawet zdążyłem się dopisać ale konsultanci pomogli i chyba "odpowiedzieli" na Twoje i moje pytania w ten szybki sposób. To jest żałosne i nigdy czegoś takiego na tym forum nie widziałem no ale trzeba albo przeczekać albo się przyzwyczaić. No można również wybrać inną opcję - pisać tylko dobrze o Play.

- - - Updated - - -

Cytat Zamieszczone przez czesacz Zobacz posta
    Jesteście nie fair, oni to dla Was robią, dla waszego spokoju i lepszego snu.

Ot tak działa Play, wczoraj roaming na 3Mbps, dziś bonusy, a co będzie jutro?
    Czekam na jakąś wypowiedź rzecznika, taką jakie lub czyli mijająca się z prawdą.
    @czesacz przecież ja to wszystko tylko dla Marcina i na chwałę sieci robiłem. Ale już zacząłem powoli dostrzegać obiektywne i tylko dobre strony tej sieci, to może będę mógł nawet czasami o coś zapytać.

Widzę magicznie wpisy powrócił i odziwo jeszcze magiczniej rozwiązał problem
    Od kiedy pytania bez odpowiedzi rozwiązują problem? Nie wiem. Najłatwiej zamknąć wątki widocznie.
    Ale cóż faktycznie nie ma co więcej pytać i udzielać się na tym forum. Trzeba może bezpośrednio pytać Pana Rzecznika a w ostateczności przez urzędy odpowiednie. Pozdrawiam wszystkich.
    Ostatnio edytowane przez empatka ; 09-01-2017 o 21:27

Mod Hardcore Player Awatar xaviero
    @ratt, @empatka post ten jest widoczny - nawet oznaczony przez innego Użytkownika jako "rozwiązany".
    Czy usunąć ten status przy poście?
    Status usunąłem zgodnie z postem powyżej.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

@xaviero a kto oznaczył ten post jako rozwiązany? Ten sam który mój wątek "rozwiązał" tak szybko że nie pojawiło się moje pytanie, czy ktoś inny?

Zagadką pozostaje, dlaczego bonusy stały się nagle tematem tabu i wątki im poświęcone są zamykane pod absurdalnym pretekstem "OT".

@Xaviero dziękuję. Szkoda że wymagało to interwencji. Ewidentnie był usunięty. Swoje zdanie wyraziłam, pytania padły. Niestety widzę nie doczekają się odpowiedzi. Pozdrawiam i taka mała prośba szanujmy się wzajemnie.
    Ostatnio edytowane przez empatka ; 09-01-2017 o 21:33

Mod Hardcore Player Awatar xaviero
    Nie mam już możliwości sprawdzenia, po usunięciu statusu.
    Moderatorzy nie klikają przycisku "Rozwiązuje".

@empatka, postaram się uzyskać informacje o które zapytałaś.
    Jeżeli odpowiedź zostanie nam przesłana, Twoje pytania znajdą się w FAQ.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

@xaviero czy to co zrobiłeś w czymś nam pomogło? Miałem podobne pytanie z opisem sytuacji ale przecież po wpisaniu zostało ono usunięte. Jedyne co mi się spodobało to szybkość z jaką zostało usunięte. Możesz temu komuś pogratulować tej szybkości.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów