Wątek: Reklamacja słuchawek Nokia Monster WH-930 - 4 miesiące już!

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 54
    Tak jak już pisałam, nie ma na to zapisu ani określonego z góry czasu. Zgłoszenie są rozwiązywane zgodnie z kolejnością, najszybciej jak to możliwe.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Player
    A czas ustawowy na rozpatrzenie reklamacji też nie obowiązuje ? Play to Chuck Norris ?

Pytałeś o zgłoszenie, nie reklamacje. Jeśli twoje zgłoszenie jest rozpatrywane jako reklamacja, to tak- jest to 30 dni.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Hardcore Player Awatar czesacz
    Szkoda, że nie potraficie się z tego wywiązać, wszelkie regulaminy są batem na klienta, operator żyje w swoim świecie.

Cytat Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
    P.....zgłoszenie jest rozpatrywane jako reklamacja, to tak- jest to 30 dni.
    yyyy..... to dlaczego moja reklamacja do dnia dzisiejszego nie jest rozpatrzona - tzn nie czeka na mnie gotówka?
    Reklamacja została złożona 23.08.2016 czyli 141 dni temu czyli circa3390 godzin. Pieniądze powinny czekać od jakiś 111 dni na mnie, a ja teraz dostaję informacje, ze moje zgłoszenie czeka w kolejce bo kolejność zgłoszeń....

Szczerze to "I don't care" w jakie macie procedury, czy macie SLA czy nie itd... do dnia dzisiejszego formalnie nie dostałem informacji o decyzji dotyczącej rozpatrzenia reklamacji...

Jednocześnie będę składał reklamacje na czas rozpatrywania reklamacji słuchawek i żądał rekompensaty....

Z tego co piszesz, oddawałeś słuchawki na gwarancji wtedy obowiązują inne procedury. Natomiast z tego co widzę Twoje zgłoszenie jest rozpatrywane.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Cytat Zamieszczone przez mariano_italiano2 Zobacz posta
    dlaczego moja reklamacja do dnia dzisiejszego nie jest rozpatrzona - tzn nie czeka na mnie gotówka?
    Reklamacja została złożona 23.08.2016 czyli 141 dni temu czyli circa3390 godzin. Pieniądze powinny czekać od jakiś 111 dni na mnie, a ja teraz dostaję informacje, ze moje zgłoszenie czeka w kolejce bo kolejność zgłoszeń.... (...)
    Jednocześnie będę składał reklamacje na czas rozpatrywania reklamacji słuchawek i żądał rekompensaty....
    Brak pisemnej, odmownej odpowiedzi na reklamację w ciągu 30 dni oznacza, że została w całości uznana.

Pozostaje wyegzekwować to czego w niej się domagałeś.

Hardcore Player
    O ile konsument w ogóle się czegoś domagał. Reklamacja jest dość skutecznym sposobem w uzyskaniu swoich należności od producenta (sprzedawcy), problem polega na tym że trzeba znać zasady postępowania.
    W reklamacji należy wyraźnie napisać czego konsument się domaga, jakiej oczekuje rekompensaty, a potem tylko trzymać się terminów.
    Przykład, konsument napisał reklamację: zepsuł mi się aparat który kupiłem u was.
    Play odpisuje: bardzo nam przykro z tego powodu. Aktualnie mamy w ofercie nowe.

Jeszcze raz link do wiarygodnej strony na temat reklamacji towarów konsumpcyjnych (dotyczy wszystkich):
    Prawa konsumenta UOKiK > https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl...acje/rekojmia/

jaki status

Cytat Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
    Twoje zgłoszenie jest rozpatrywane.
    jaki jest status? omawiane zgłoszenie zostało złożone 03.01.2017 a dotyczy się ono zgłoszenia z 23.08.2016

@mariano_italiano2 - z tego co widzę, że Twoje zgłoszenie 153243413 jest otwarte i weryfikowane. Czy masz numer reklamacji z dnia 23.08.2016, która jest otwartym zgłoszeniem?
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów