Wątek: Reklamacja słuchawek Nokia Monster WH-930 - 4 miesiące już!

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Reklamacja słuchawek Nokia Monster WH-930 - 4 miesiące już!

Moja historia zaczyna się niewinnie - w ulubionych słuchawkach Nokia Monster WH-930 przestaje działać mikrofon. Jako, że zostały kupione z abonamentem u fioletowego operatora, udaję się do punktu w jednej z renomowanych galerii handlowych w centrum Wrocławia. I tu 9na razie) 4 miesięczna historia się zaczyna:

23.08.2016 - Zgłoszenie przyjęte ambiwalentnie przez obsługę punktu z numerem 193257280. No to uzbrajam się w cierpliwości i nadzieje na szybkie załatwienie sprawy...

15.09.2016 - Serwis zewnętrzny zaproponował wymianę słuchawek na model sprzed 9 lat, niby funkcjonalność taka sama, ale już wyglądem i wiekiem już nie ta bajka, a że jestem estetą i lubię jak coś dobrze wygląda, odmówiłem przyjęcia tego sprzętu. Zresztą oferowane słuchawki ceną nie osiągały 50% wartości słuchawek reklamowanych. Moja decyzja została przekazana 21.09 do serwisu i nastała cisza (Pan z fioletowego puntu dodał mnie w kopii maila - także znalazłem punkt zaczepienia do kontaktowania się w mojej sprawie)

27.09.2016 - piszę więc z pytaniem do fioletowego punktu w galerii handlowej. Odpowiedź dostałem jeszcze tego samego dnia "Serwis nie miał żadnych innych propozycji. Odesłali je do nas z ekspertyzą uprawniającą do wymiany słuchawek na nowe przez P4. W chwili obecnej czekamy na informacje od Play czy maja na wymianę ten model czy nie,"

05.10.2016 - mail do punktu z zapytaniem o status - brak odpowiedzi

12.10.2016 - chciałem spróbować innej drogi i złożyłem zgłoszenie 144677079 poprzez Play 24 o status zgłoszenia reklamacyjnego 193257280. Zgłoszenie bez odpowiedzi przez ponad tydzień.

24.10.2016 dzwonię na infolinię - pytam o zgłoszenie 144677079 ws zgłoszenia 193257280. Pan przedstawia mi informacje, które sam mam dostępne w Play24 informuje mnie, iż ponagla zgłoszenie 144677079 . Wysyłam także ponowny mail do punktu z pytanie, na którego odpowiedź z punktu dostałem odrazu: Operator P4 proponuje mi słuchawki Harman/Kardon by HARMAN Soho Wireless,White... niby fajnie i nawet design przyjemny dla oka, ale opinie już w sieci gorsze no i brak aktywnego tłumienia hałasu... więc rezygnuję odpisując na maila.

07.11.2016 - mail do punktu z zapytaniem o status - brak odpowiedzi

W międzyczasie dostaję informację o rozpatrzeniu sprawy 144677079 w sprawie 193257280. W ramach rekompensaty za tak długi okres reklamacji postanowiono mi przyznać 10zł(sic!) - do dnia dzisiejszego nie zauważyłem na moim koncie abonenckim tych pieniędzy.

10.11.,2016 - ponowienie zapytania o status do punktu w galerii i odpowiedź jeszcze tego samego dnia: Dobry wieczór,
    niestety nie mam żadnych informacji ze strony działu zajmującego się procedurą wymiany słuchawek. Przepraszam jednocześnie za brak odpowiedzi na ostatniego maila. Pana sprawę po raz kolejny ponagliliśmy, jesteśmy również świadomi, że reklamował Pan sprawę w biurze obsługi klienta ale na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie udzielić Panu jakiejkolwiek informacji dotyczącej całego procesu. Jednocześnie jest mi wstyd za zaistniałą sytuację, ale proszę mi wierzyć, nawet gdyby to były moje prywatne słuchawki to nie miałbym żadnej możliwości aby zainterweniować w tej sprawie.

17.11.2016 mail do punktu: Witam, Czy jest jakaś możliwość eskalacji mojego problemu? Rozumiem, że ma Pan bardzo ograniczone możliwości i w żaden sposób nie mają Państwo w Renomie wpływu na przebieg tego, dlatego z Państwa pomocą chciałbym temat w jakiś sposób podnieść temat, nie chciałbym na razie używać innych dróg jak zgłoszenie niniejszej sprawy do Rzecznika Praw Konsumenta.Towar został oddany 23.08 czyli prawie 3 miesiące temu. Niestety w tym momencie P4 okazuje już brak szacunku do swojego klienta.... Aktualnie kończy mi sie z umowa z P4, którą chciałem przedłużyć (a także przenieść kolejny telefon i dokupić internet)... ale w aktualnej sytuacji nie przekonuje mnie mój operator do zostania, a szkoda...

Tego samego dnia otrzymuję informację od Pana z fioletowego punktu: "(...) operator proponuje zwrot pieniędzy. Natomiast mail był na tyle lakoniczny, że nie potrafię Panu powiedzieć ile konkretnie oraz w jaki sposób (...)"

21.11.2016
    - ponowienie zapytania o status i odpowiedź od fioletowego punktu jeszcze tego samego dnia o tym, iż starają się ponaglić moją sprawę

26.11.2016 otrzymałem telefon od Play. Myślę - o coś w mojej sprawie! Niestety kolejne rozczarowanie ponieważ to tylko weryfikacja oceny negatywnej rozpatrzenia sprawy 144677079 z dnia 12.10.2016 (sic!). Przemiła pani zapytała się o powody niskiej oceny obsługi zgłoszenia, więc grzecznie przedstawiam historię. po usłyszeniu mojego wyjaśnienia, iż do dnia dzisiejszego nie dostałem odpowiedzi na moją reklamację. pani przepraszając obiecała, że w tym momencie zajmie się moją sprawą niezwłocznie. Ucieszony rozmową i iskierką nadziei, iż moja sprawa znajdzie szybki finał...

28.11.2016
    - ponowne zapytanie mailowe o stan sprawy do punktu obsługi

01.12.2016 - odpowiedź od Pana z punktu w galerii iż temat eskalował do swoich przełożonych...

07.12.2016 - ponowne zapytanie mailowe o stan sprawy do punktu obsługi, brak odpowiedzi

12.12.2016 - fizycznie pojawiłem się w punkcie, po rozmowie z Panem Lukaszem zasugerowano mi posta tutaj...

19.12.2015 - to jest dzień, w którym płodzę ten post, podsumowując:

• słuchawek - brak
    • rozpatrzenia reklamacji - brak
    • 10 zł rekompensaty w związku z 144677079 - brak
    • odpowiedzi od Pani z badania satysfakcji klienta - brak

a chciałem w Play:
    • przdłużyć abonament (w wyższym pakiecie)
    • przenieść drugi numer
    • kupić intrnet w abonamencie

ale widzę że operator ma mnie w poważaniu najgłębszym...

czy może na forum ktoś kompetentny się znajdzie na forum który zamknie w końcu moją reklamację?

Pozdrawiam

PS: W całej sprawie chciałbym zwrócić uwagę, iż jedyną kompetentną osobą był Pan Łukasz z fioletowego punktu w galerii, który mimo długości rozpatrywania jako jedyny chciał tą sprawę rozwiązać i dawał wrażenie, że czuje się odpowiedzialny, przed klientem za działanie firmy, którą reprezentuje.
    Ostatnio edytowane przez jahu ; 19-12-2016 o 15:29 Powód: Usunięcie koloru zastrzeżonego

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Przenoszę do działu pomoc play.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Witaj. Bardzo mi przykro za sytuację, która Cię spotkała.
    Posiadasz może numer aktualnie rozpatrywanej sprawy?

Cytat Zamieszczone przez Play4You2 Zobacz posta
    Witaj. Bardzo mi przykro za sytuację, która Cię spotkała.
    Posiadasz może numer aktualnie rozpatrywanej sprawy?
    Przecież w treści posta jest wpisany numer pod którym wisi reklamacja - tj. 193257280

Jest to numer zgłoszenia do obsługi klienta czy serwisowego? Pod tym numerem nie mogę odnaleźć zgłoszenia.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Przepraszam, czeski błąd w numerze - To co widzę na Play24 to:
    23.08.2016 139257280 Zgłoszenie serwisowe Status: Wysłano do serwisu

Pomoc Play Hardcore Player Awatar Play4You2
    Dziękuję za numer sprawy. Postaram się pomóc.

Cytat Zamieszczone przez Play4You2 Zobacz posta
    Dziękuję za numer sprawy. Postaram się pomóc.
    I udało się?

Zgłoszenie jest w trakcie weryfikacji. Poczekaj jeszcze, proszę.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

..... i 5 miesiąc już leci

czy mogę prosić o jakieś informacje? Mamy juz 2017 rok a cała sprawa została zgłoszona pod koniec sierpnia 2016.

Już jest 5 miesiąc tej całej farsy!

Dlatego nie wiem gdzie jest problem, dawno przekroczyliście wszystkie możliwe przepisy dotyczące rozpatrywania reklamacji.

Gdzie dalej mam pisać jak u Państwa HelpDesk / Forum / eskalacja nie działa by rozpatrzyć tą prostą sprawę...?

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów