Wątek: Reklamacja słuchawek Nokia Monster WH-930 - 4 miesiące już!

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 56
    Cytat Zamieszczone przez mariano_italiano2 Zobacz posta
    Gdzie dalej mam pisać jak u Państwa HelpDesk / Forum / eskalacja nie działa by rozpatrzyć tą prostą sprawę...?
    Federacja Konsumentów, Rzecznik Praw Konsumenta.

Sprawa rozpatrywana jest przez zewnętrzny serwis Regeneris. Przesłałem wiadomość o Twoim ponownym kontakcie.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Kupił w Play, nie w zewnętrznym serwisie więc nic dziwnego, że ma pretensje do Play.

Regeneris wrócił do Play przed 27.09 ze nie naprawi / nie wymieni

Cytat Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
    Sprawa rozpatrywana jest przez zewnętrzny serwis Regeneris. Przesłałem wiadomość o Twoim ponownym kontakcie.
    Regeneris już dawno Wam odpowiedział. Widzę, że nawet Wam się nie chciało przeczytać mojego posta.

Cytat Zamieszczone przez mariano_italiano2 Zobacz posta
    27.09.2016 - piszę więc z pytaniem do fioletowego punktu w galerii handlowej. Odpowiedź dostałem jeszcze tego samego dnia "Serwis nie miał żadnych innych propozycji. Odesłali je do nas z ekspertyzą uprawniającą do wymiany słuchawek na nowe przez P4. W chwili obecnej czekamy na informacje od Play czy maja na wymianę ten model czy nie,"
    Ostatnio edytowane przez mariano_italiano2 ; 03-01-2017 o 11:15

Przekazałem, informację o Twoim kontakcie. Postaram się uzyskać jak najwięcej informacji o dalszym postępowaniu.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Po weryfikacji Twojego przypadku uzyskałem informację, że w celu zwrotu kwoty wydanej na zgłaszane słuchawki powinieneś udać się do Salonu w którym zgłaszałeś reklamację. Tam konsultant powinien zarejestrować zgłoszenie z Twoją dyspozycją o zwrot środków.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

Hardcore Player
    @mariano_italiano2: nie wiem co to za model ale zwyczajne słuchawki do fona (używki) można kupić na all za parę zł. Mogą być nawet inne kwestia przełożenia wtyku. Chyba super hifi to nie jest .
    Dla osoby mającej minimum umiejętności i narzędzi (haa, znajdź takiego co potrafi nie tylko jeździć palcem po ekranie ) to by było pół godziny i dwa piwa za dzieło. Do czego zmierzam: dochodzisz się o ten gadżet już parę miesięcy i w perspektywie masz następne kilka, a gadżet jest wart 10 zł.
    W perspektywie sprawa w sądzie o to g..
    Ostatnio edytowane przez bst01 ; 03-01-2017 o 13:12

Player
    Cytat Zamieszczone przez Play4You Zobacz posta
    Po weryfikacji Twojego przypadku uzyskałem informację, że w celu zwrotu kwoty wydanej na zgłaszane słuchawki powinieneś udać się do Salonu w którym zgłaszałeś reklamację. Tam konsultant powinien zarejestrować zgłoszenie z Twoją dyspozycją o zwrot środków.
    A czy w takim wypadku abonament zostanie także obniżony do kwoty jaka obowiązuje bez urządzenia? Jeśli nie to znowu jest to słaba rada.

Tego nie wiem. Ta sprawa zostanie rozwiązana w zgłoszeniu.
    Pomoc Play

Play.pl
    Facebook.com/Play4You
    Tel. +48 790 500 500

niestety nie są to tanie słuchawki

Cytat Zamieszczone przez bst01 Zobacz posta
    @mariano_italiano2: nie wiem co to za model ale zwyczajne słuchawki do fona (używki)
    No własnie chodzi o słuchawki warte circa 1100 zł (bluetooth, ACN, apt-x itp itd) gdzie mikrofon wbudowany w pałąk na głowie), które zostały wzięte w ramach abonamentu (zamiast telefonu, a nie z telefonem). Gdyby biegało o takie w których mogę pobawić się lutownicą samemu nie robiłbym burzy...

Zresztą recenzja ich jest tu: http://komorkomania.pl/3955,nokia-pu...uchawkach-test

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów