Wątek: Wi-Fi Calling

Strona 30 z 30 PierwszyPierwszy ... 20282930
Pokaż wyniki od 291 do 298 z 298
    Hardcore Player Awatar pakierhakierxd
    No tak wifi calling i vollte tylko w Rbm i Play

Hardcore Player Awatar spiro
    Może ktoś wrzucić screeny z ustawieniami profilu IMS?

masz

Witam.
    Szukałem informacji na wielu stronach oraz tutaj na Forum Play lecz nie mogę znaleźć odpowiedzi.
    Mój problem jest taki: Mam iPhone 6s i włączoną usługę Wifi Calling. Połączenia i reszta działa ale po jakiejść chwili tzn nieraz 30s nieraz 1min i połączenie zostaje zerwane i widze ze jest brak usługi Wifi Calling, ten problem występuję praktycznie od początku korzystania i jest to bardzo uciążliwe. Czy inni mający iPhone też mają ten problem?

Sprawdź na innym modelu telefonu. Moja żona posiada iPhone 6s i korzysta ciągle z WiFi Calling i nie widzi takich przypadków jak opisane u Ciebie.
    Jeżeli ta sama karta z numerem telefonu na innym telefonie będzie działała dobrze to może być wada Twojego modelu niestety.

ok dzięki za rade, mam też kilku znajomą co ma iPhone 7 też ma ten problem no ale zobaczę.

Popytałem znajomych co też posiadają różne modele iPhone i jeden miał ostatnio taki problem będąc w sieci roamingu krajowego T-mobile.
    Zobacz czy masz ręczne ustawienie sieci w telefonie czy też łączy się automatycznie (i jeżeli w którymś wypadku łączy się z T-mobile to zmień na inną sieć - dla jednego znajomego to pomogło)

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Możesz też zresetować ustawienia sieciowe w telefonie wtedy powinien zaciągnąć nową konfigurację.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Strona 30 z 30 PierwszyPierwszy ... 20282930

Uprawnienia umieszczania postów