Wątek: Wi-Fi Calling

Strona 25 z 25 PierwszyPierwszy ... 15232425
Pokaż wyniki od 241 do 248 z 248

Hardcore Player Awatar pakierhakierxd
    Chyba się nie doczekasz :P
    Tylko Orange ma apkę i natywnie wifi calling .
    Plus ma apkę ale za to nie ma natywnie

No właśnie po co natywne ma być nie natywne by decydowała apka a nie soft konkretnej sieci.

Ma ktoś taki problem, że działa wifi calling normalnie a na internecie z CP nie działa tylko i wyłącznie??
    Dodam że miesiąc wifi calling działało na tym z CP po uruchomieniu usługi i nagle BOOM i nie działa, tak jak by zablokowali od strony plusa zapewne.

Mam ten sam problem, Wifi Calling przestało działać z routerem CP, niedawno jeszcze działało.

Również mam tak samo, kiedyś działało na karcie Plusa, potem przestało. Myślałem, że wina karty sim, kupiłem drugą startówkę z Plusa, i niestety problem ten sam. Wifi Calling nie działa, nie wiem czemu tak się dzieje. Przy karcie Playa, jeśli podłączę się do roamingu Plusa - wifi calling śmiga, ale na samej karcie Plusa nie.

Cytat Zamieszczone przez Marfo Zobacz posta
    Jestem właśnie w Grecji i wszystko ładnie na S8 działa. Telefon kupiony poza Play. To tak informacyjnie tylko.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    Tak siedzisz w Grecji i nudzi Ci sę, czytasz forum play albo jestes pracownikiem PLAY i udajesz, że wszystko dziala.

Posłałem Im logi z Wi Fii Calling pomoc i czekam kolejny tydzień na rozwiązanie problemu.

Cytat Zamieszczone przez Kapsuła_czasu Zobacz posta
    Tak siedzisz w Grecji i nudzi Ci sę, czytasz forum play albo jestes pracownikiem PLAY i udajesz, że wszystko dziala.

Posłałem Im logi z Wi Fii Calling pomoc i czekam kolejny tydzień na rozwiązanie problemu.
    Jak mi się to podoba, to że tobie nie działa to nie znaczy, że jest jakiś spisek :-D napisałem bo też miałem z tym problem, zresztą możesz prześledzić moje posty z tego forum i sam zobaczysz jaki ze mnie pracownik Play.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Strona 25 z 25 PierwszyPierwszy ... 15232425

Uprawnienia umieszczania postów