Wątek: Wi-Fi Calling

Strona 27 z 28 PierwszyPierwszy ... 1725262728 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 275
    Witam, co z tym huawei p20 ? Włączycie usługę wi-fi calling dla tegoż modelu ???

Cześć,

Czy jest może szansa na zaktualizowanie listy telefonów obsługujących WiFi Calling w Play? Odnoszę wrażenie, że na stronie Play nie ma kilku modeli np. LG G7, Samsung A6 (2018), A8 (2018) etc.
    Chyba, że rzeczywiście nie obsługują wifi calling to wtedy ok.

No i tak właśnie pokazujecie jak dbacie o klientów, 0 odpowiedzi

Cytat Zamieszczone przez Przemysław82 Zobacz posta
    Witam, dlaczego usługa wi-fi calling nie jest dostępna dla urządzeń Huawei P20 i P20 pro ? P20 wspierają tą usługę i w innych sieciach działa to bardzo dobrze tylko u Was w Play macie z tym jakiś problem
    podpinam się do pytania...

I tak właśnie pokazujecie jak dbacie o klientów ! Totalna olewka ! W salonach naciągacie ludzi wciskając im coś czego wogule niema, jak w moim przypadku bo zalezalo mi na telefonie z Wi-Fi Calling i taki też myślałem że dostanę i namówiono mnie na p20 który owszem usługę posiada, ale nie wspiera go właśnie wasza zasrana sieć Play, i na pytania kiedy ja włączycie dla tego modelu od 4 miesięcy nie umiecie udzielić odpowiedzi

Witam, mam następujący problem. W Samsungu A5 2017 kupionym w PLAY Wi-Fi Calling nie działa na internecie PLAY. U innych dostawców internetu usługa działa bez problemu. Nie jest to usterka routera z kartą PLAY, ponieważ przekładałem kartę do innych urządzeń (tam wcześniej działały karty PLUSa) i wszędzie ten sam efekt. Czy może to być usterka telefonu?
    Do telefonu wkładałem kartę z innym numerem, próbowałem korzystać z innych hotspotów opartych na internecie PLAY i ciągle to samo. Brak usługi.
    Proszę o pomoc.

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    @Szy M czy dobrze rozumiem, że na innych kartach działa Wi-Fi Calling w tym telefonie? Czy robiłeś może zgłoszenie w tej sprawie?
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

@jahu tak oczywiście robiłem ich nawet kilka. Dostałem również nowe karty do obu urządzeń. Wi-fi calling działa na tej karcie na innych hotspotach gdzie dostawca Internetu nie jest Play. Ten telefon z inna karta Play zachowywał się identycznie jak wcześniej opisywałem.
    Oddałem dziś telefon do wygrania nowego oprogramowania.

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    @Szy M daj znać czy dało to jakiś efekt.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

@jahu niestety nic to nie dało. Znajomi próbowali na innych urządzeniach i innych kartach Internetu Play. Ten sam efekt. Teraz przynajmniej wiem, że to nie tylko u mnie. Niewiarygodne. Dział techniczny milczy w tej sprawie a konsultanci niewiele mogą pomóc. Może jeśli masz taką możliwość sam sprawdź i daj znać czy poszło.
    Dla mnie to była jedyna możliwość korzystania normalnie z połączeń telefonicznych. Mam tu tylko slaby zasięg Play w około domu i internet Play z anteny kierunkowej.

Uprawnienia umieszczania postów