Wątek: Wi-Fi Calling

Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 160
    Hardcore Player
    O ile mi wiadomo to smsy nie są obsługiwane

Cytat Zamieszczone przez giaur Zobacz posta
    O ile mi wiadomo to smsy nie są obsługiwane
    to trzeba jednak doczytać http://promocje.play.pl/wificalling/

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Player Awatar Krisu
    Moje pytanie dotyczy tego, co wyczytałem na stronie http://promocje.play.pl/wificalling/

Play reklamuje:
    DZIĘKI USŁUDZE WI-FI CALLING W PLAY ZYSKUJESZ:
    Niższe opłaty za połączenia międzynardowe
    Informujemy, że od dnia 28.03.2017 roku usługa Wi-Fi Calling zostaje udostępniona na telefony iPhone 5C oraz wyższe.
    Z tym dniem wprowadziliśmy również nowe promocyjne stawki na połaczenia międzynarodowe do strefy euro.
    Zaglądam do regulaminu http://promocje.play.pl/wificalling/...allingplay.pdf
    do punktu 3.1, 3.2 oraz 3.3 i widzę:

3.2 Naliczanie opłat za realizowane w ramach Usługi za połączenia głosowe i wiadomości SMS (a w przypadku telefonów iPhone również za MMS) do krajów ze Strefy Euro będzie się odbywało po stawkach określonych w Cenniku lub w Ofercie Promocyjnej, z której korzysta Abonent dla krajowych połączeń głosowych i wiadomości SMS (a w przypadku telefonów iPhone również MMS).
    Jak to mam rozumieć?
    Jeśli mam pakiet no limit, to dzwoniąc bez wifi do Polski nic nie zapłacę, a do Niemiec zapłacę np. 2 zł/min, a jeśli skorzystam z wificalling to zarówno połączenie do Polski jak i do Niemiec będzie traktowane jak krajowe połączenie głosowe w ramach no limit czy jako cennikowe 29gr?

Jeśli nie mam pakietu minut, pakietu no limit, mam prawie puste konto główne i złotówki na koncie promocyjnym, to mogę w ramach wifi calling dzwonić bez dodatkowych opłat zgodnie z informacją, że takie połączenie są traktowane jako krajowe połączenia głosowe (bo niby przecież promocyjne złotówki można wykorzystać na krajowe połączenia głosowe, wideo, SMS i MMS do wszystkich sieci komórkowych w Polsce i na krajowe połączenia głosowe do krajowych sieci stacjonarnych, realizowane z sieci Telekomunikacyjnej)?
    Ostatnio edytowane przez Krisu ; 04-10-2017 o 11:22

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Połączenie przy użyciu technologii Wi-Fi Calling jest taryfikowane tak jakby to było połączenie wykonane z terytorium Polski.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Player Awatar Krisu
    No tak, ale... czy dobrze rozumiem, że dla wifi calling są preferencyjne stawki poł. międzynarodowych do krajów UE?

Zresztą - zadzwoniłem wczoraj z mojego numeru w Play, na którym mam 4gr na głównym i 500 zł promocyjne i 3 rozmowy do UE naliczyły się z konta promocyjnego, więc albo to prawda, albo jak zawsze dziurawy system Play (od wprowadzenia RLAH minęło 3.5msc a Play wciąż pozwala na korzystanie ze środków promocyjnych do wykonywania połączeń w roamingu hehe).

A dzwoniłeś na Polskie numery poza Polską? Czy inne numery np Niemiecki, Francuski itp. Bo jak dzwonisz do kolegi co jest za granicą to nie jest to Roaming w Twoim przypadku.

Witam
    Czy przewidujecie w najbliższym czasie poszerzenie liczby telefonów obsługujących Wi-Fi Calling? Może jednak wydacie aplikację. Zastanawiam się nad zakupem telefonu Xiaomi i chcę korzystać z usługi. W miejscu gdzie mieszkam zasięg wszystkich 4 sieci jest czysto teoretyczny więc Wi-Fi Calling to dla mnie zbawienie.

Hardcore Player Awatar pakierhakierxd
    no brakuje tej aplikacji czasem

@pakierhakierxd
    To jest nas już dwóch, którym taka aplikacja by się przydała, a podejrzewam że jest nas wiecej. Czy któryś z moderatorów wie z kim trzeba gadać żeby ktoś stworzył takie coś? Jak już pisałem kiedyś zgłaszam się na testy. Walcie jak w dym. Albo sprawcie żebym miał zasięg w domu.

A ja dalej walczę. Porty UDP odblokowane, zapenienie od dostawcy , że ich nie blokuje, i WiFi caling brak, na 3 innych sieciach neta stacjonarnego typu netia i orange dziala bez zarzutu. Sciągnąłem apke wi-fi Calling pomoc i w szczegółach testu jest" Captive portal : nie wykryto captive portal."

Ktoś cos wie co to ?

Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516

Uprawnienia umieszczania postów