Wątek: Wi-Fi Calling

Strona 26 z 27 PierwszyPierwszy ... 1624252627 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 262
    Hardcore Player Awatar pakierhakierxd
    Poczekaj pewnie się samo niedługo włączy, u mnie było z opóźnieniem.

Wi-Fi Calling

@Hm proszę nadal nic.Dzisiaj dostałem pięknego emaila że zamykają moja sprawę,a problem leży po mojej stronie.Az dziwne bo na stronie Play ewidentnie jest napisane że Samsung s7 powinien mieć tą funkcję.Dolaczam owego emaila.Opadam z sił.Totalna bezczelność oraz wmawianie że to klient jest winny temu ze nie ma usługi WiFiCalling.
    Nr zgłoszenia: 195971192
    Data wpłynięcia do P4: 2018-08-15 18:31:29
    Data zamknięcia zgłoszenia: 2018-08-30 09:03:59

Szanowna Pani,

dziękuję za Pani zgłoszenie z 15 sierpnia 2018 roku w sprawie usługi.

Rozwiązanie sprawy:

Kontaktowałam się w Pani sprawie z naszym działem technicznym.

Usługa została prawidłowo aktywowana.

Proszę, aby połączyła się Pani z innym routerem lub inną siecią wifi i następnie ponowiła próbę realizacji połączenia przez wifi calling.

W przypadku niepowodzenia najprawdopodobniej będzie konieczne sprawdzenie czy urządzenie działa poprawnie.

Jeśli ma Pani pytania, proszę o kontakt z Obsługą Klienta za pośrednictwem Play24 (www.play.pl) , pod numerem *500 lub 790500500 z numeru innej sieci.

Z poważaniem

(...)

Obsługa Klienta Play.
    Ostatnio edytowane przez jahu ; 30-08-2018 o 17:27 Powód: Usunięcie danych konsultanta

Hardcore Player
    @ kintola: inni użytkownicy S7 nie zgłaszają problemów więc może problem rzeczywiście jest po stronie Twojego urządzenia/usługi. Może warto coś samemu sprawdzić tak jak poradził P4Y w innym wątku: kartę Sim w salonie a działanie telefonu w serwisie ? Czy masz najnowsze oprogramowanie od Play tak jak wymagają tego w opisie i włączoną funkcje Rozmowy przez WiFi w telefonie ? Można zrobić restart usługi przez BOK.
    Ostatnio edytowane przez bst01 ; 31-08-2018 o 08:39

@bst01 prosze wejdz na forum android.com.pl i zasiegnij informacji czy tylko ja mam takie objawy.Ba nawet dzisiaj u kumpla sprawdzalem ns s8 i tez nie ma tej funkcji.

Witam, dlaczego usługa wi-fi calling nie jest dostępna dla urządzeń Huawei P20 i P20 pro ? P20 wspierają tą usługę i w innych sieciach działa to bardzo dobrze tylko u Was w Play macie z tym jakiś problem

Aplikacja wifi calling

Czy będzie wifi calling dostępne przez aplikację? niewiele telefonów jest wspieranych natywnie, a zasięg w wielu miejscach słaby.

a aktualizacja/ROM do Galaxy S5?

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Nie udzielamy informacji na temat aktualizacji.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Dwa dni temu wysłałem SMS po włączenie WiFi-Calling, dostałem zwrotkę, że za 24h zostanie włączone. Nie zostało włączone, a wyjeżdżam za granicę. Co mam zrobić? Posiadam telefon Samsung A5 2017, oprogramowanie Play i telefon na abonament. Wysłać SMS ponownie?

Uprawnienia umieszczania postów