Wątek: Wi-Fi Calling

Strona 7 z 16 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 155
    Dwa nowe telefony od operatora, na obu identyczny problem, i jedyna porada to reset telefonów?
    Przecież od razu widać, że usługa nie dorobiona jest.

Hardcore Player
    Mój telefon obsługuje WifiCalling:
    http://i.imgur.com/ivd8FNX.png

Ale oczywiście Play musiał o**** wszelkie standardy i ograniczyć działanie tylko do 3 brandowanych Samsungów

Po 3 miesiącach przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych i WC zaczęło w końcu normalnie działać. A zapomniał bym wcześniej wgrałem najnowszy soft playa 20L jeszcze ciepły.

Pozdrawiam

http://myapple.pl/posts/13091-wi-fi-...aczy-iphone-ow

Play testuje, Testów końca nie widać. Jakichkolwiek infomracji brak, A tym czasem konkurencja wprowadza, bez wymysłów że trzeba mieś kupiony telefon u nich. Można? Brawo on.

Cytat Zamieszczone przez corona Zobacz posta
    http://myapple.pl/posts/13091-wi-fi-...aczy-iphone-ow

Play testuje, Testów końca nie widać. Jakichkolwiek infomracji brak, A tym czasem konkurencja wprowadza, bez wymysłów że trzeba mieś kupiony telefon u nich. Można? Brawo on.
    ciekawe bo na ich stronie jest inna informacja

Hardcore Player
    Play pod względem technicznym bardzo znacznie odstaje od konkurencji, taka jest prawda.
    Ostatnio edytowane przez giaur ; 03-02-2017 o 07:28

ja tak nie uważam.

Panie Marcinie, Panie Krzysztofie

proszę mi powiedzieć rzecz taką, mianowicie chodzi mi o usługę WiFi Calling, którą uruchomiliście komercyjnie jakiś czas temu. Ja w Playu jestem od kilku lat i chodzi o to, że mechanizm ten działa wyłącznie na oprogramowaniu brandowanym operatora Play. Mój Android jest „czysty” od Samsunga, ponieważ kupiłem telefon w Samsung Brand Store w Poznaniu. Czy jest możliwość (wiem, że technicznie da się to zrobić), abym dostarczył Wam telefon i byście wgrali oprogramowanie operatora sieci Play, abym mógł korzystać z WiFi Calling, który to mechanizm jest integralną częścią oprogramowania operatora dla Samsung Galaxy S7 Edge – taki telefon posiadam, a zależy mi, by korzystać ze wszystkich dostępnych usług operatora.

Pozdrawiam,
    Marcin Chróst

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    @Marcin Chróst podejdź do autoryzowanego serwisu Samsunga. Play nie posiada serwisu który mógłby to dla Ciebie zrobić.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Ściągasz sobie oprogramowanie brandowane dla danego operatora ze strony www.sammobile.com, wygrywasz za pomocą programu Odin (na PC) i masz telefon z brandem operatora. Cała operacja trwa kilkanaście minut bez wychodzenia z domu.

Strona 7 z 16 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów