Wątek: Wi-Fi Calling

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 86
    Hardcore Player Awatar pakierhakierxd
    Musisz mieć soft Play.

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez Hypnotic Zobacz posta
    Mam S7 Edge kupionego w e-shopie w przedsprzedaży i niestety nie mogę korzystać z usługi Wi-Fi Calling. Problemem jest brak brandowanego softu. Kompletnie bez sensu, jestem klientem, który spełnia wszystkie warunki i nie mogę korzystać z usługi tylko dlatego, że kupiłem telefon w przedsprzedaży. Podejrzewam, że większość telefonów zaraz po premierze nie ma brandowanego softu. Totalnie bez sensu, ciekawe czy coś się zmieni w tym kierunku, bo podejrzewam, że tysiące osób jest w podobnej sytuacji jak ja.
    Nie, nigdy nic się nie zmieni. Musi być brand i zawsze tak będzie. Na tym polega WifiCalling w Play. Na szczęście konkurencja ma inne podejście do WifiCalling, nie jesteśmy skazani na Play. Klienci sami wybiorą

Też mnie to wkurza bo mam P9 lite z T-Mobile i mam soft nie brandowany,tylko Stylusa 2 mam z softem Play

A ja nie narzekam, dobrze ze w ogóle coś robią a nie spoczywają na laurach.
    Mam pytanie - czy jest jakaś oficjalna lista telefonów, które w najbliższej przyszłości otrzymają dostęp do tej usługi??
    Nie chodzi mi o wróżenie z fusów, ale odpowiedź kogoś z PLAY kto ma dostęp do takich informacji. Na pewno kolejne telefony będą dostawały upgrade softu z tą usługą... które?

Nie ma

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Awatar pendzikkbcn
    Kiedy Wi-Fi Calling będzie dostępny na urządzenia Huawei

Nie wiadomo (

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Mam Samsunga S7 Edge bez brandu sieci Play. Zależy mi, aby również móc korzystać w usługi Wifi Calling. Czy i ewentualnie kiedy nastąpi taka możliwość lub co trzeba zrobić, by opcję w telefonie aktywować, bo jak czytałem telefon obsługuje taką funkcjonalność.

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Na to niestety trzeba będzie poczekać nie umiem Ci podać daty ale nie spodziewałbym się, że nastąpi to szybko.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Bez brandu nigdy. Nie dałeś operatorowi zarobić na telefonie przepłacając za niego słono to ci się wificalling nie należy.

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów