Wątek: Wi-Fi Calling

Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 146
    Hardcore Player Awatar czesacz
    Play zakładał simlocki? Od kiedy mam tu numery i brałem telefon nigdy nie było smoka. Jest to blisko 7 lat.
    Orange owszem do dziś serwuje klientom smoki i krzyczy 75PLN za zdjęcie.

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    Dawniej 2009 rok pamiętam, że miałem Nokię 6220 Classic i ściągałem simlocka przy podpisywaniu umowy można było od razu za free to zrobić.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

WiFi Calling w Play jeden wielki żart!
    Ciekawe jakim procentem w sieci Play są telefony z brandem! 15%?! max. 20%!
    Jakoś sieć a2 Mobile ma aplikację i niema większych problemów z korzystaniem z usługi WiFi Calling!
    Wystarczy zainstalować aplikację na telefonie i gotowe!
    No chyba, że Play uważa swoich klientów za durni co zainstalować aplikacji nie umieją z Google Play!

Hardcore Player

Wi-Fi Calling

Cytat Zamieszczone przez airbus Zobacz posta
    WiFi Calling w Play jeden wielki żart!
    Ciekawe jakim procentem w sieci Play są telefony z brandem! 15%?! max. 20%!
    Jakoś sieć a2 Mobile ma aplikację i niema większych problemów z korzystaniem z usługi WiFi Calling!
    Wystarczy zainstalować aplikację na telefonie i gotowe!
    No chyba, że Play uważa swoich klientów za durni co zainstalować aplikacji nie umieją z Google Play!
    Nie, po prostu jakiś (...) postanowił, że w ten sposób trzeba zachęcać ludzi do kupowania telefonu u operatora. Niestety to się nie uda bo nikt nie chce brandu i to się nie zmieni, a po drugie nawet bez tej funkcji opóźnienia aktualizacji są gigantyczne. Jeśli będzie jeszcze taka, daleko idąca modyfikacja to prawdopodobnie aktualizacji może nie być już wcale

Wifi Calling będzie na 3 modelach w ofercie, uzywał tego będzie 1% abonentów, ale w reklamach (...) bo Wi-Fi calling jest. O to głównie chodzi - nie odstawać marketingowo od reszty. Zadowolenie klientów jest na ostatnim miejscu
    Ostatnio edytowane przez jahu ; 23-10-2016 o 09:33 Powód: Usunięcie zwrotu powszechnie uznawanego za obraźliwe.

jestem również zdegustowany. Inni operatorzy opcję mają dostępną na wersjach wolnorynkowych, tak jak ktoś pisał powyżej. I też w wersji natywnej. No ale powstała obietnica na konferencji https://youtu.be/hDFN1E8Z000?t=32m25s zatem trzeba trzymać kciuki za pomyślność i szybkie updaty

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez DarekWa Zobacz posta
    jestem również zdegustowany. Inni operatorzy opcję mają dostępną na wersjach wolnorynkowych, tak jak ktoś pisał powyżej. I też w wersji natywnej. No ale powstała obietnica na konferencji https://youtu.be/hDFN1E8Z000?t=32m25s zatem trzeba trzymać kciuki za pomyślność i szybkie updaty
    Jaka obietnica, jakie kciuki? Zejdź na ziemię, kierunek w jakim podąża operator dokładnie widać

Informacja ze strony EE:
    It's only available on the EE version of all other Android and Windows devices, which can only be bought directly from us in one of our stores, online, or through our telesales team. At present other Android and Windows devices bought from other retailers will not be able to support WiFi Calling.

Mam S7 Edge kupionego w e-shopie w przedsprzedaży i niestety nie mogę korzystać z usługi Wi-Fi Calling. Problemem jest brak brandowanego softu. Kompletnie bez sensu, jestem klientem, który spełnia wszystkie warunki i nie mogę korzystać z usługi tylko dlatego, że kupiłem telefon w przedsprzedaży. Podejrzewam, że większość telefonów zaraz po premierze nie ma brandowanego softu. Totalnie bez sensu, ciekawe czy coś się zmieni w tym kierunku, bo podejrzewam, że tysiące osób jest w podobnej sytuacji jak ja.

A ile dałeś za tego S7 Edge w e-shopie ?

Ja również kupiłem S7e w przedsprzedaży w sklepie Samsunga i nie mogę używać tej opcji. Play jak ostatnio widać zmienia politykę w stronę zwiększania przychodów, jak dbania o wieloletnich klientów. Jak do końca trwania umowy, czyli około 14-15 miesięcy tendencja sieci się nie zmieni, będzie trzeba pomyśleć o powrocie do Plus lub T-Mobile, które były (chodzi głównie o Plus) kilka lat temu w takiej sytuacji, gdzie monopol na rynku przestawił im w głowie i przez to Play przebił się na rynku, przez ukłon w stronę klienta. Teraz sytuacja zatacza koło i Play zaczyna spadać, a reszta idzie do góry... Ostatecznie jednak nie ma co płakać, tylko trzeba szukać najlepszego operatora dla siebie

Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów