Wątek: Samsung galaxy A5 2016

Strona 119 z 119 PierwszyPierwszy ... 1969109117118119
Pokaż wyniki od 1,181 do 1,190 z 1190
    Play otrzymał dziś aktualizację zabezpieczeń do 1 sierpnia 2018.
    Ja akurat używam oprogramowania Play a nie XEO z jednego prostego powodu. Nie wiem wprawdzie jak to jest na 7.0 ale na oprogramaniu 6.1 soft Play sam pobierał mi mmsy nawet gdy pakiet danych był wyłączony.

Hardcore Player
    Ja zawsze zdejmuje brand operatora a zwłaszcza od Play i stąd nie muszę czekać po pół roku na łatki zabezpieczeń. Teraz też wziąłem telefon od Play ale S9+ i już nie ma brand Play a gwarancja jest nadal producenta a rękojmia od Play mnie nie obchodzi bo i tak trafia w to samo miejsce przy naprawie
    Śmiać mi się chce że aż pół roku Play kazał czekać na łatki zabezpieczeń na Sierpień 2018, takie cuda to tylko w Play

Cześć Marku. Przy jakim abonamencie dostałeś s 9 plus?

Hardcore Player
    Cześć Marecki

Ja mam S9+ na przedłużenie umowy na 28 miesięcy przy abonamencie 130zł ( 50zł + 80zł rata ) a sam telefon kosztował 9zł. Pewnie tanio nie wyszło ale w sklepie cena była większa ( 3999) niż mnie wyjdzie na koniec spłat , ale była promocja na ten model a przy okazji dostałem głośnik gratis na bluetooth a konkretnie taki MARSHALL Acton :

https://www.mediaexpert.pl/glosniki-...FQHdmgodadkCaQ

Sam głośnik gra rewelacyjnie jak na taką moc i polecam wszystkim, choć jego cena nie jest tania

Sorrki że nie na temat

Cytat Zamieszczone przez XMAREKK30 Zobacz posta
    Cześć Marecki

Ja mam S9+ na przedłużenie umowy na 28 miesięcy przy abonamencie 130zł ( 50zł + 80zł rata ) a sam telefon kosztował 9zł. Pewnie tanio nie wyszło ale w sklepie cena była większa ( 3999) niż mnie wyjdzie na koniec spłat , ale była promocja na ten model a przy okazji dostałem głośnik gratis na bluetooth a konkretnie taki MARSHALL Acton :

https://www.mediaexpert.pl/glosniki-...FQHdmgodadkCaQ

Sam głośnik gra rewelacyjnie jak na taką moc i polecam wszystkim, choć jego cena nie jest tania

Sorrki że nie na temat
    Smartfon nieźle drogi ale jak ci się opłacało to ok a jak z aktualizacją oprogramowania dla tego modelu w Play? Dostajesz wszystko na bieżąco czy jest lipa

Hardcore Player
    Łatki zabezpieczeń na Wrzesień 2018 czyli najnowsze. Wziąłem ten model bo jak coś brać na tak długo to już niech będzie coś nowego. Teraz czekam na Pie jak większość z nas Liczyłem że tekefon wyjdzie mnie 2280 ale do tego czasu to pewnie stanieje ostro

Telefon bez brand operatora Play i stąd nowe łatki zabezpieczeń
    Ostatnio edytowane przez XMAREKK30 ; 26-09-2018 o 14:16

Łatki zabezpieczeń na Wrzesień 2018 czyli najnowsze. Wziąłem ten model bo jak coś brać na tak długo to już niech będzie coś nowego. Teraz czekam na Pie jak większość z nas Liczyłem że tekefon wyjdzie mnie 2280 ale do tego czasu to pewnie stanieje ostro

Telefon bez brand operatora Play i stąd nowe łatki zabezpieczeń
    To elegancko wszystko nowe i tak powinno być ale jedno mnie dziwi dlaczego masz model bez brandu Play? Pytałeś u nich o taką opcję?

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez Łuki Zobacz posta
    To elegancko wszystko nowe i tak powinno być ale jedno mnie dziwi dlaczego masz model bez brandu Play? Pytałeś u nich o taką opcję?
    Telefon miał brand Play od wyjęcia z pudełka ale na drugi dzień już nie posiadał, serwis autoryzowany Samsunga czyni cuda Łuki Za dodatkową opłatą można wszystko a gwarancja jest nadal
    Ostatnio edytowane przez XMAREKK30 ; 26-09-2018 o 17:02

Telefon miał brand Play od wyjęcia z pudełka ale na drugi dzień już nie posiadał, serwis autoryzowany Samsunga czyni cuda Łuki Za dodatkową opłatą można wszystko a gwarancja jest nadal
    To super bo brand Play to kaganiec dla smartfonów

Hardcore Player
    I mamy nowe zabezpieczenia poprawek na Wrzesień 2018

https://www.sammobile.com/firmwares/...S6CRI5/237143/

Uprawnienia umieszczania postów