Wątek: Samsung galaxy A5 2016

Strona 2 z 119 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 1190
    Moderator Hardcore Player Awatar xaviero
    Wg stanowiska firmy Samsung, tak.
    http://androidnow.pl/rzecznik-samsun...-poprzez-odin/
    Zmiana oprogramowania może nastąpić w Serwisie. Samodzielnie jest ingerencją w oprogramowanie układowe.
    Wszystko jak wspomniałeś jest zależne od serwisu.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Hardcore Player
    Sam by przeprogramował na nie brandowany hmmm przejdę się do serwisu z zapytaniem w tej właśnie sprawie jak to się ma

Wiadomo coś na temat aktualizacji? Kupując sprzęt i posiadając informację producenta o aktualizacji liczyłem, że i mój telefon niedługo ją dostanie, a sytuacja która ma miejsce sprawia, że dzięki naszemu operatorowi urządzenie nie może być lepiej wykorzystywane.
    Źle to wygląda w oczach użytkowników, kiedy muszą się dopraszać o oprogramowanie, bo wynika z tego, że są olewani i jeśli nie kupią S6 to nie warto się nimi już interesować.

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    @Radek90 ten telefon dostał 30.08.2016 aktualizację w wersji no brand. Więc proszę nie przesadzaj z tym olewaniem. Nie dostajemy na forum informacji o terminach aktualizacji ale na pewno trzeba będzie się jeszcze troszkę uzbroić w cierpliwość.

@Jahu, chyba mnie nie zrozumiałeś. Olewani jesteśmy nie przez producenta a przez operatora. Jeśli wgram no brand na własną rękę to jest to nieautoryzowana modyfikacja oprogramowania i tracę gwarancję. Jak więc inaczej można nazwać taki stan rzeczy kiedy 6.0 jest, ale musimy czekać i to wcale nie krótko na dodanie loga Play i paru apek. To właśnie nazywam olewaniem. Może się mylę, może jest to baaaardzo czasochłonne, ale wszystkie inne polskie sieci mają już brandy i to nie od wczoraj.

Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Radek90 ; 26-09-2016 o 07:23

@Radek90 zawsze trzeba było chwilę czekać na brand po wydaniu wersji no brand. Jeżeli według Ciebie nie ma innej sieci w PL niż T-Mobile to masz rację. Weryfikowałem to kiedyś i pisałem, że z operatorów tylko T-Mobile dostał aktualizację. Ale lepiej napisać, że wszyscy dostali poza Play?

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez Radek90 Zobacz posta
    Jak więc inaczej można nazwać taki stan rzeczy kiedy 6.0 jest, ale musimy czekać i to wcale nie krótko na dodanie loga Play i paru apek. To właśnie nazywam olewaniem
    Mylisz się i to bardzo. Jest jeszcze np parametryzacja modemu, bardzo ważna rzecz.

Hardcore Player
    J5 2016 już ma androida 6.0.1 w plusie ciekawe kiedy a5 2016 dostanie 6.0.1 w play

J5 2016 wyszedł z takim androidem więc z tego co widzę w każdej sieci jest 6.0.1

Jeżeli według Ciebie nie ma innej sieci w PL niż T-Mobile to masz rację. Weryfikowałem to kiedyś i pisałem, że z operatorów tylko T-Mobile dostał aktualizację. Ale lepiej napisać, że wszyscy dostali poza Play?
    Takie info znalazłem na forum samsunga. Jeśli jest inaczej to znaczy, że się myliłem i przepraszam.

Swoją drogą ta "parametryzacja modemu", o co chodzi. Czy no-brand nie będzie obsługiwał modemu tam samo wydajnie? Trzeba przerabiać antka, żeby chodził poprawnie w zależności od sieci?

Uprawnienia umieszczania postów