Wątek: Problem z Internetem w telefonie.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Problem z Internetem w telefonie.

Witam, od dwóch dni mam problem z internetem w telefonie (HTC One X).
    Mianowicie, przy włączeniu aplikacji internetowej, ładuje się ona, aż do przekroczenia czasu.
    Włączam inną aplikację - wchodzi w tryb offline. Przez minutę działa normalnie, a potem znowu to samo.
    Nie mam pojęcia co może być nie tak.

Zmieniałeś coś w telefonie? Możesz spróbować przywrócić ustawienia fabryczne twojego htc. Daj znać czy pomogło.

Nic nie robiłem. Zrobiłem hard reset dwa razy, nie pomogło.
    Nie mam zielonego pojęcia czemu nagle tak się stało.
    Wcześniej internet chodził bez zarzutu, teraz praktycznie się nie ładuje, tak jakby zrywało połączenie.
    Ostatnio edytowane przez xaviero ; 13-02-2013 o 23:38 Powód: Całościowe usunięcie cytowania poprzednika

Odp: Problem z Internetem w telefonie.

A ustawienia internetowe dobrze poustawiane? Chodzi mi o APN

Wszystko cały czas chodziło dobrze przez kilka miesięcy i nagle coś tak się stało.
    Nic w ustawieniach do tego czasu nie zmieniałem.
    Ustawienia mam:
    Nazwa P4 Internet
    APN internet
    MCC 260
    MNC 06
    Typ APN default

inżynier
    Guest
    WiFi masz wyłączone? Może łączy się z jakimś otwartym spotem, który Cię dalej nie puszcza. Telefon widzi połączenie WiFi i w ogóle nie używa połączenia via sieć komórkowa.

Wifi wyłączone. Na pewno idzie internet z telefonu, czasem chodzi moment normalnie, czasem jak żółw, a czasem w ogóle.

Od jakiegoś tygodnia/półtora mam ten sam problem! Wcześniej wszystko smigalo jak rakieta - teraz co chwila "Przekroczono limit czasu połączenia", trzeba z minute się męczyć żeby cokolwiek załadowało w końcu. Myslałem ze to może wina pogody, albo jakości sygnalu który sie pogorszył. Ale na terenie Poznania, Torunia, Gorzowa mam to samo - a wcześniej nie było żadnych problemów. Dziwne jest to że jak juz połączenie zostanie ustanowione to pobierany plik pobiera bez problemu - czyli wygląda to tak jakby odrzucał pakiety albo ich nie dostawał? Nie znam się zbytnio na sieciach ale jestem zaawansowanym użytkownikiem androida, sprawdzałem ustawienia i z telefonem wszystko okej. Przełożyłem kartę do telefonu kolegi, i ten sam problem! Proszę o wsparcie bo na chwile obecną nie da się korzystać z internetu w normalny cywilizowany sposób a płace za to grube pieniądze!

Mam ten sam kłopot, w Białymstoku gdzie w porywach mam około 6 Mb w trybie hsdpa +, sklep play działa normalnie,pobieranie plików działa normalnie, a przeglądanie stron www nie!!! strona się ładuje, pasek postępu sie w pewnym momencie zatrzymuje, ikonka sugerująca pobieranie bądz wysyłanie danych znika na jakis czas, (nie mowie o ikonce H, tylko w o drugiej ktora jest gdy telefon pobiera-wysyła dane),po czym pojawia sie, i strona sie laduje do konca, trwa to jakas minute, Na moim Samsungu Galaxy Note 2 to jakis skandal, normalnie strona ładuje się w góra 2,3 sekudny, po wifi nie ma problemów. płacę abonament i niech ktoś się tą sprawą zainteresuje w końcu..

Hardcore Player Awatar pakierhakierxd

Odp: Problem z Internetem w telefonie.

Ja nie raz korzystam w Białym i wszystko chodzi, to jest jakiś problem na twoim koncie abonenckim lub może winna jest karta sim.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów