Wątek: Problem z Internetem w telefonie.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
    Przywrócenie ustawień fabrycznych hehheheeh... Ja osobiście system nawet zmieniłem w telefonie i tak nie pomogło drogi moderatorze, błąd tkwi raczej u Was, myślę także że jest to spowodowane tym roamingiem, gdy nie cudowaliście z tym roamingiem to było wszystko spoko.

i macie tak przy niewykorzystanym pakiecie danych? No ja też zauważyłem że nawet przy przekroczeniu limitu megabajtów internet działał znakomicie. Teraz.....nie działa nic - tak jak opisujecie wyżej. Niezależnie od zasięgu w którym się znajduje.

sprawdzałem dziś predkość neta 40kb/s jak jestem podłączony pod play i tyle samo jak pod t-mobile, z pakietem danych! jak pamiętam net mi nigdy nie spadał poniżej 1mb/s.... źle się dzieje! xD
    Ostatnio edytowane przez xaviero ; 16-03-2013 o 17:24

Doświadczyłem dokładnie to samo co pisał kolega w pierwszym poście, w dokładnie tym samym czasie. Podczas rozmowy z BOK zalecono mi wymiane sima, ale podejrzewam, że nic to nie da. Planujecie to naprawić?

Witam.

mam problem z internetem w htc 8s. Wygląda to tak ze w mieście działa wszystko bez problemu ale jak już wyjadę kawałek z miasta to w zasięgu Play (plus lub Orange) Internet nie działa.

Witam.

Podobnie jak osoby wyżej mam problem z internetem na Samsungu Galaxy S2. Na zasięgu sieci Play mam H+ i działa wszystko wyśmienicie. Natomiast na zasięgu sieci Orange czy Plus nie działa w ogóle.... A do tego zasięg często spada do zera a nawet wyskakuje komunikat ze siec niedostępna... Co jest lekko chore bo znajomi mają telefony w innych sieciach i nie mają problemu z zasięgiem tych sieci. Czyżby coś nie działa roaming danych i sieci w Play?...

Moderator Hardcore Player Awatar xaviero
    @Tommy86, czy masz włączoną opcję Roamingu danych?
    Ustawienia> Więcej> Sieci telefonii komórkowej> Roaming danych?
    Posiadam też SGS2 i nie mam takich problemów na nadajnikach roamingowych
    Ostatnio edytowane przez xaviero ; 19-03-2013 o 11:22
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Tak miałem wszystkie opcje włączone jak należy. Problemu już nie ma. Pogrzebałem bardziej wnikliwie i okazało się że miałem blokadę transferu poza tanim internetem Włączoną jeszcze za czasów jak Play nie miał zasięgu 3 sieci

Pozdrawiam.

Moderator Hardcore Player Awatar xaviero
    Super, że udało się problem rozwiązać.
    Wątek zamykam
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów