Wątek: Cenzura na forum

Strona 18 z 18 PierwszyPierwszy ... 8161718
Pokaż wyniki od 171 do 175 z 175
    OK, tylko nie mieszajcie w to porządnych użytkowników ;-)
    Choć od formalnej strony administracja tez jest "użyszkodnikiem" forum — lecz chyba nie to Panie "xaviero" miał Pan na myśli pisząc o użytkownikach.

OK, dzięki. Pozdro

PS: Aż strach się tutaj wypowiadać, teraz kasowanie postów za tydzień wybijanie okien

Mod Hardcore Player Awatar xaviero
    Nie są kasowane posty których zawartość nie narusza Regulaminu Forum, a jak sobie przypomnę w postach Twoich nadużywane było słowo "cycu, cycy, itd" więc albo piszemy merytorycznie o problemie albo musimy się pogodzić z faktem że post zostanie usunięty, jak w tym przypadku.
    Duże znaczenie ma dla nas raportowanie postów przez Użytkowników, którzy szybko czytają umieszczane zawartości. My czytamy w kolejności ich umieszczania, Użytkownicy nasi, dowolnie zainteresowani danym tematem, ale to nie watek o pracy moderatora.
    Jak wspomniałem, wszystko zostało objaśnione.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Masz te posty? Bo na pamięci mojej, Twojej żaden Sąd polegał nie będzie. Tym bardziej, że Twoja poprzednią wypowiedzią czuję się upokorzony.
    Dotyka mnie osobiście (może tak napisałem) ale moja PAMIĘĆ mówi mi inaczej - jakies dowody, czy tylko "domysły"
    Nie mów, że firma taka jak TA, nie ma backup'a bazy robionego raz na (co najmniej) 24h ?

Przez pamięć i pomówienia wybuchały wojny. Jakies przypomnienie? Sam nie wiem co pisałem, a co dopiero Ty — osoba czytająca tysiące postów przez kilka godzin ;-)

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    @Urodziłam_się_1900 oczywiście, że posiadamy te posty ale skoro zostały usunięte to nie będziemy ich tutaj przytaczać. Powiem tylko tyle, że było dokładnie tak jak napisał @xaviero.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Player
    To, że cenzura na forum sporadycznie występuje przy niewygodnych wątkach czy problemach - to starzy bywalcy tego forum wiedzą i pamiętają doskonale. Nie ma co zaklinać rzeczywistości

A oczywiście - wypowiedzi wulgarne, spamowanie, etc... kasować trzeba.

Pozdrawiam

Strona 18 z 18 PierwszyPierwszy ... 8161718

Uprawnienia umieszczania postów