Wątek: Problem z logowaniem do sieci - nowa karta SIM

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Problem z logowaniem do sieci - nowa karta SIM

Witam.
    Dziś zakupiłem nową kartę SIM do Play. Po włożeniu do tabletu, nie wykryło jej. Po powrocie do domu włożyłem ją do kilku telefonów z tym samym skutkiem.

Wnioskuję, że karta jest uszkodzona, mimo iż aktywacja startera jest możliwa do 1.02.2019. Moje pytanie brzmi: reklamację (wymianę karty) mam zgłosić w sklepie, gdzie kupiłem, czy w salonie Play?

Pozdrawiam.

2. #
    Mod Hardcore Player Awatar xaviero
    Ta odpowiedź rozwiązuje mój problem!
    @tuomi, bez rejestracji Karty SIM w Salonie Play, karta będzie nieaktywna.
    Wymusza to Ustawa która obowiązuje od 25.07.2016 roku.

Starter kupiony i aktywowany w urządzeniu przed 25.07.2016 roku nie posiada takiego obostrzenia, taka karta będzie musiała być zarejestrowana do 1.02.2017 roku.

Sieć Play uruchamia systematycznie funkcję uruchomienia starteru bez możliwości wykonania aktywności (z zalogowaniem się do sieci) po którym otrzyma się komunikat systemowy o konieczności zarejestrowania starteru w celu jego użytkowania.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<
    .

Hardcore Player
    Wszystko jest OK - od dzisiaj nowej karty nie aktywujesz bez rejestracji. Ustawa antyterrorystyczna weszła w życie.

Jeśli masz już w Play coś zarejestrowanego (abonament czy inną kartę) to zadzwoń na 730 300 300 i zarejestruj przez telefon.

Potrzebne będzie hasło abonenckie do tego czegoś, co już masz zarejestrowane a także PUK do karty, która rejestrujesz.
    Ostatnio edytowane przez sdd ; 25-07-2016 o 22:41

sdd Chodzi o to, że w ogóle nie jestem w stanie wykonać żadnego połączenia. Telefon zachowuje się tak, jakby nie było żadnej karty. Poza tym kolega kilka dni wcześniej w tym samym sklepie kupił kartę i bez problemu mu wykryło sieć i mógł aktywować kartę.

Ta odpowiedź rozwiązuje mój problem!
    @tuomi, bez rejestracji Karty SIM w Salonie Play, karta będzie nieaktywna.
    Wymusza to Ustawa która obowiązuje od 25.07.2016 roku.

Starter kupiony i aktywowany w urządzeniu przed 25.07.2016 roku nie posiada takiego obostrzenia, taka karta będzie musiała być zarejestrowana do 1.02.2017 roku.

Sieć Play uruchamia systematycznie funkcję uruchomienia starteru bez możliwości wykonania aktywności (z zalogowaniem się do sieci) po którym otrzyma się komunikat systemowy o konieczności zarejestrowania starteru w celu jego użytkowania.
    .

xaviero Ok. Rozumiem Dzięki

Wątek zamykam.

Uprawnienia umieszczania postów