Wątek: Opóźnione dostarczenie SMSów

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Opóźnione dostarczenie SMSów

Witam
    Czy mieliście problemy z opóźnionym dostarczaniem SMSów 2-3 dni temu w Krakowie i okolicach? SMSy wysyłane np od rana przez cały dzień dochodziły do mnie wszystkie jednocześnie wieczorem. Czy PLAY miał jakieś problemy z siecią?

Hardcore Player
    Też zauważyłem to (lokalizacja Białystok). Gdy wysyłam wiadomość - nie ma potwierdzenia dostarczenia i wiadomość gdzieś ginie, pomimo że opłata jest naliczana za wysłanie. Obserwuję taką sytuację już co najmniej od miesiąca, prawie codziennie o różnych porach. Dla przetestowania wysyłałem nawet wiadomości sam do siebie - to samo. Niektóre z wysłanych wiadomości zostają dostarczone po kilku godzinach, a niektóre giną gdzieś na zawsze.

Często też jest niepowodzenie wysłania i trzeba ponowić próbę wysłania żeby wiadomość w ogóle została wysłana. Zawsze tak było że Play stał najniżej ze wszystkich pod względem technicznym i nic się w tej kwestii nie zmienia.
    Ostatnio edytowane przez giaur ; 05-03-2013 o 15:37

Czy zgłaszaliście problem przez OK ??

Hardcore Player
    Naprawdę nie mam ochoty szarpać się z BOK. Mam złe doświadczenie ze zgłaszaniem czegokolwiek - pierwsza odpowiedź będzie odpowiedzią z szablonu, nie na temat (dla mnie wygląda to na autoresponder, prawdopodobnie skanujący słowa kluczowe występujące w temacie pytania), druga z pytaniem o model telefonu, trzecia o lokalizację. I to nawet w przypadku gdy wszystkie te informacje będą zawarte w moim pytaniu.

Na początku myślałem że to może wina telefonu (bo akurat niedawno zmieniałem aparat), ale po przeczytaniu tego posta widzę że raczej nie. Dodam jeszcze od siebie, że często potwierdzenie przychodzi dopiero po wysłaniu drugiej wiadomości pod rząd - tak było wczoraj wieczorem. Trwało przez około pół godziny, potem wszystko wróciło do normy.

Nie sądzę że BOK coś mi bezpośrednio pomoże - ale, jeśli to oficjalne forum to zakładam że czytają to pracownicy PLAY, w takim wypadku - wiecie już że takie problemy występują, mam nadzieję że ktoś przyjrzy się sprawie.
    Ostatnio edytowane przez giaur ; 07-03-2013 o 10:59

Mod Hardcore Player Awatar xaviero
    @giaur, zwracam się z prośbą o stworzenie "Reklamacji, a nie zgłoszenia systemowego.
    Reklamacja na konkretną usługę pomoże dogłębnie zanalizować problem.
    Tym bardziej że posiadasz włączoną funkcję "Raportów", testowałeś działanie usługi sam na sobie - z wynikiem negatywnym.

W treści reklamacji przedstaw problem, przykładowe połączenia / naliczenia, gdzie dany problem występuje i na jakich numerach konkretnie.
    Ważnym elementem jest też zaznaczenie jakiego typu rekompensaty oczekuje się od operatora w zamian za nienależyte wykonanie usługi.

Całość Reklamacji najlepiej stworzyć w pliku tekstowym lub przekształconym na PDF i wysłanym na adres ok@pomocplay.pl
    Operator ma 30 dni na rozpatrzenie reklamacji.
    Ostatnio edytowane przez xaviero ; 07-03-2013 o 11:02
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Hardcore Player
    No tak, problem w tym że dziś już nie pamiętam, z jakimi to było numerami, kiedy dokładnie itd.. ile smsów mi "zjadło" i kiedy. Prawdę mówiąc, wtedy trochę machnąłem na to ręką bo miałem wykupiony pakiet nielimitowanych smsów, a i nie byłem tez pewien czy to nie mój telefon jest winny.

Ale jeśli jeszcze mi się to przydarzy, to chyba faktycznie złożę reklamację. Chociaż - jeśli mam być szczery, to nie wierzę w skuteczność tej procedury.

Mod Hardcore Player Awatar xaviero
    Reklamacja jest zupełnie inną procedurą jak zgłoszenie
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Uprawnienia umieszczania postów