Wątek: Internet na Kartę - Bonusy

Strona 2 z 28 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 271
    Moderator Hardcore Player Awatar xaviero
    Cytat Zamieszczone przez FioletowyBOY Zobacz posta
    to są DWIE INNE OFERTY <ciach>
    Zgadzam się. Dlatego do dwóch różnych taryf, załączone są oddzielne cenniki również zawarte w poście.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Cytat Zamieszczone przez MariuszW Zobacz posta
    Zgadzam się. Dlatego do dwóch różnych taryf, załączone są oddzielne cenniki również zawarte w poście.
    i jaki z tego morał mój drogi ?
    Czyli jest tak jak ja pisze, a post jest mylący ponieważ inni również piszą o innym bonusie. Bonusy się nie sumują względem taryfy... czyli nie łączą...

Moderator Hardcore Player Awatar xaviero
    Cytat Zamieszczone przez FioletowyBOY Zobacz posta
    Bonusy się nie sumują względem taryfy... czyli nie łączą...
    FiletowyBoy:
    Regulamin dla dwóch taryf zawiera zapis który mówi:
    "Każde Doładowanie, w związku z którym przysługuje Premia, dokonane przed upływem ważności
    aktualnie przysługującej Premii, powoduje zwiększenie dotychczasowej Premii o przyznana kwotę
    wynikającą z nowego Doładowania, a data ważności Premii jest liczona od daty nowego Doładowania."

A ja mam pytanko jeśli można:P Zakupiłem sobie dziś starter Play Online na Kartę za 19zł. Mam tam 1GB,ale nie wiem na jaki czas? Pomożecie?

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    14 dni

Witam. Mam takie pytanie związane z Play Online na kartę...za doładowanie 30 zł mamy łącznie 2 GB na wykorzystanie tak? Zastanowiło mnie tylko to zdanie na stronie Play - "Łączna liczba MB/GB dostępna przy założeniu, że środki z doładowania
    zostaną w całości przeznaczone na transmisję danych"...z tego wynika więc że za 30 zł mamy dokładnie 1,17 GB samego pakietu?

Chciałem przejść do Playa z Orange Free ale w takim wypadku wolę się wstrzymać, początkowo myślałem że za 30 zł mamy 2 GB pakietu + to 30 zł na koncie.

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    To działa tak samo jak Orange Free na kartę za każde doładowanie dostajesz bonus w postaci MB oprócz tego masz środki z doładowania które są liczone 1 gr za 300 kB i to wszystko daje łącznie 2GB, środki z doładowania możesz również wykorzystać na połączenia, SMS-y i MMS-y. Musisz pamiętać, żeby skorzystać z możliwości połączeń głosowych musisz mieć telefon z 3G bo ten internet działa tylko na nadajnikach 3G sieci Play.

Chodzi mi o to czy po wykorzystaniu tych 1,17 GB w Play nie będzie mi rozliczać z konta? Skoro jest napisane, że 2 GB wychodzi przy założeniu wykorzystania pieniędzy na transmisję danych...

W Orange Free, według ich strony, bonus wynosi 1 GB (łącznie 1,25), ale wykorzystać mogę całość na internet...mając jakieś 150 MB i korzystając z internetu, nie zabiera mi pieniędzy z konta (chyba że coś cięższego ściągam, tutaj mam na myśli zwykłe przeglądanie stron).

Hardcore Player Awatar pakierhakierxd
    W play też możesz wykorzystać całość na neta różnica jest taka ze w orange po wykorzystaniu wszystkiego zostaniesz odciety od neta a w play włączy się lejek.

Strona 2 z 28 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów