Wątek: Internet na Kartę - Bonusy

Strona 20 z 27 PierwszyPierwszy ... 101819202122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 261
    Gdzie mogę sprawdzić czy został dodany bonus do mojego konta w Play Internet na Kartę? W Play24 mam tylko ogólną ilość GB do wykorzystania bez podziału na konto promocyjne i główne (tak jak jest w telefonie) więc nie wiem teraz czy bonus został już przyznany czy nie.

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    @ani99 nie wiesz ile miałaś wcześniej GB ? W Play Internet na Kartę wszystko jest na jednym koncie więc możesz tylko po ilości dojść czy został przydzielony czy nie.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Teraz właśnie nie wiem bo włączyłam w listopadzie pakiet za rejestrację i równie dobrze mogłam mieć 97GB jak i 110GB. Wcześniej próbowałam to śledzić, bo co miesiąc doładowuję 20 zł i wykorzystuję je na jakiś pakiet, ale te bonusy za każdym razem są inne. Jak dzwoniłam do BOK to oni nie bawili się w wyjaśnianie tylko dodali mi 1 GB i tyle. Rozumiem, że włożenie karty sim do telefonu i sprawdzenie stanu kodem też nic nie da?

Możesz spróbować zadzwonić na bezpłatny numer 730 300 300 i tam dopytać.

Hardcore Player
    @ani99- zobacz czy masz rok ważności konta bo to jest sposób na jego otrzymanie w PiNK (taryfa internetowa).
    Jeżeli konto jest ważne do 19.11.2017 to bonus został Ci przyznany 20.11 2016.

Pakiet 100 GB i rok ważności konta zostały uruchomione w 15 minut i tu wszystko jest ok. Mi chodzi o bonus za doładowanie, które zrobiłam 3 tygodnie później: 20 - 29 zł - bonus na transmisję danych 2,05 GB.

Hardcore Player
    Zgadza się, 2,05 GB bonusu na konto i ważnośc pakietu danych przedłużona o 14 dni - http://www.play.pl/uslugi/doladowani...line-na-karte/.
    Aktualny stan pakietu danych sprawdzisz kodem *107#

Nabity w butelkę

JAK PLAY NABIJA LUDZI W BUTELKĘ!!!

Kupiłem starter na internet, jak wynikało z ulotki, którą wziąłem z punktu to przy rejestracji numeru miałem otrzymać 100GB na miesiąc- tak też uczyniłem, pracownik zarejestrował mi numer. Po paru dniach i wykorzystaniu ok 2,5GB skończyły się środki!!! Pracownica na infolinii (płatnej) poinformowała mnie, że przy rejestracji 4-go startera promocja nie obowiązuje. Cóż- nikt mnie o tym nie informował jak go kupowałem i rejestrowałem!!!

Pomyślałem, że sprawdzę czy rzeczywiście jest taki zapis, na stronie play odnalazłem owy regulamin, ściągnąłem i co się okazało??? Mogę zarejestrować maksymalnie 10 numerów!!! Złożyłem reklamację, zadzwonił konsultant po 2 dniach i mówi, że w międzyczasie zmienili regulamin!!! Kiedy? -pytam przecież 2 dni temu go ściągnąłem i na tej podstawie złożyłem reklamację -odpowiedział, że pod koniec października i prawdopodobnie mam jakiś archiwalny. Nadmieniam, że nie było innego, a regulamin który ściągnąłem obowiązuje od 06.06.2016r do 01.02.2017r.

@Krzysztof1 kiedy były rejestrowane poprzednie numery ? Aktualny regulamin mówi o 3 numerach poprzedni mówił o 10.

Hardcore Player
    @Krzysztof1; przy każdym regulaminie Play umieszcza regułkę cyt: do odwołania, tak na wszelki wypadek.
    Aktualnie obowiązuje ver. 0.0.3 regulaminu promocji za rejestrację numeru z 17 listopada. O ostaniej zmianie nawet nie wiedziałem bo nikt nie informował

Strona 20 z 27 PierwszyPierwszy ... 101819202122 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów