Wątek: Internet na Kartę - Bonusy

Strona 26 z 26 PierwszyPierwszy ... 16242526
Pokaż wyniki od 251 do 259 z 259
    No właśnie. To też osobna sprawa z organizacją tych zgłoszeń. Zgłoszenie konsultant zamyka jednostronnie i zgłaszający nie ma możliwości się do tego odnieść w żaden sposób. Musi nowe zakładać.

Przeczytajcie sobie to zgłoszenie zamknięte i sprawę możecie tam zbadać. Jest tam wszystko.

Jeśli koniecznie muszę nowe zgłoszenie napisać - będzie identyczne jak to wskazane wyżej - a tego robić nie preferuję.

Mod Hardcore Player Awatar xaviero
    Podeślij zgłoszenie, jak możesz...
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Cytat Zamieszczone przez xaviero Zobacz posta
    Podeślij zgłoszenie, jak możesz...
    Nowe zgłoszenie: 159439448

Przekazuję w tej chwili...

Cytat Zamieszczone przez coppi Zobacz posta
    Nowe zgłoszenie: 159439448
    Czyli jednak nawet najtwardsi konsultanci w Play nie do końca rozumieją swoje promocje.

Zgłoszenie zostało rozwiązane negatywnie, tzn. GB poprzednie zostały zmarnowane.

Załóżmy taką sytuację. Mam ofertę Play Internet na Kartę 9zł. Aktywną np. od roku i skumulowane na niej 80GB za doładowania (GBw tej ofercie się kumulują jeśli ważność połączeń się utrzyymuje). I nieopatrznie decyduję się w swojej naiwności na skorzystanie z Bonusów za rejestrację (100GB na 30 dni i Rok Ważności Konta). I dzięki bonusom po 30 dniach korzystania moje skumulowane 80GB przestaje istnieć, bo Play zeruje to razem z pakietem bonusowym 100GB (bo pewnie ma problem rozdzieleniem tego). A połaczenia wychodzące mam cały czas ważne, bo dostałem w ramach Bonusu RWK. Gdybym RWK nie dostał, musiałbym doładowywać, żeby środki utrzymać. Ale sami mi daliście ten RWK.

Podyskutujmy tutaj. Będzie dla potomności i innych zainteresowanych. Od tego jest Forum. Jak sami proponujecie Bonusy, to wypada umieć je obsługiwać.

Jest taki regulamin: https://www.play.pl/resources/pdf/20...e_04122014.pdf

I punkt 2. podpunkt n) mówi:

Każde Doładowanie, dokonane przed upływem okresu ważności aktualnie przysługującej Premii, powoduje zwiększenie dotychczasowej Premii o
    liczbę MB/GB wynikającą z nowego Doładowania, a data ważności zsumowanej Premii jest liczona od daty nowego Doładowania.

Zakładam, że RWK przyznawany w ramach Bonusa, to jest właśnie takie specjalne "doładowanie", które przedłuża ważność MB/GB właśnie do roku. Bo w przeciwnym wypadku RWK jest bez sensu. A nawet nie mam możliwości sprawdzenia do kiedy mam zrobić kolejne doładowanie, bo ważność mam równy rok i nie wiem jaka jest data graniczna.
    Ostatnio edytowane przez coppi ; 07-03-2017 o 09:33

Czy korzystając z oferty: cyklicznej "Miesiąc bez limitu GB", po doładowaniu konta za 100 zł i dojściu do limitu transferu 100GB mogę skorzystać z pełną prędkością z tych bonusowych 50GB za doładowanie?

Nie, po osiągnięciu 100GB (w ramach usługi miesiąc bez limitu) internet jest zwalniany do końca ważności Pakietu.

to co się dzieje z tymi bonusowymi 50GB?

Czy w przypadku skorzystania jednorazowego pakietu "Miesiąc bez limitu GB" bez automatycznego jego odnawiania będę mógł korzystać z bonusu?
    Ostatnio edytowane przez perqsistaM ; 09-03-2017 o 15:11

Strona 26 z 26 PierwszyPierwszy ... 16242526

Uprawnienia umieszczania postów