Wątek: Internet na Kartę - Bonusy

Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 17252627
Pokaż wyniki od 261 do 269 z 269
    Mod Hardcore Player Awatar xaviero
    Zgłoś to do Obsługi Klienta lub zleć proszę aktywację przez zgłoszenie w Play24 opisując dokładnie powyższe utrudnienie.
    >>> Pojawił się problem na forum? Pisz śmiało: <<<

Dla potomnych.
    Ważna informacje o tym że, doładowania w Play nie sumują się, można się przejechać, mnie właśnie skroili mnie na 30zł :>
    We wszystkich netach na kartę doładowania sumują się, tylko nie w play. Wały w ofertach na kartę robią, a chcą zachęcić do oferty na abo... =X
    Największa beka to taka, że ważne konto mam do 9, przelew 10, w domu będę 12stego ( w tedy mogę dołądowanie zrobić.. SIC! na kolejne kij wie ile, a 85zł raczej się nie wykorzysta... :>
    A jest jeszcze bonus 53,4 GB (ważne do 09.10.2017) potem przepada, porządna kradzież Play. Mam nadzieje że kiedy ktoś pie-uderzy porządną karą aż się nakryjecie prześcieradłem.
    Więc jak poczytałem regulamin, przpeadnie 85zł, 54 giga.... na celebrytów brakło?

Moderator - jahu Hardcore Player Awatar jahu
    @tehmal jaką masz taryfę?

Cytat Zamieszczone przez jahu Zobacz posta
    @tehmal jaką masz taryfę?
    Pierw miałem Przetestuj 4G LTE ULTRA
    potem jak się zdecydowałem to w Play24 zmieniłem na "Play Internet na Kartę 9 zł"

Pan na infolini poinformował że doładowania się nie sumują... lipa panie, lipa...
    Jeżeli jest oferta w której się łączą, proszę napisać, zmienię na nią.
    Ostatnio edytowane przez tehmal ; 16-09-2017 o 19:40

@jahu
    Dowiedziałem się że w Play długość pakietu =/= ważnośc konta.
    Polecono mi 9tego doładować konto za 5zł = 10dni
    Pakiet aktuwuje się 13 na 31 dni i będzie aktywny.
    90-45 = 45
    Pod koniec trwania pakietu doładować ponownie za 5zł, na koncie będzie 50zł, pakiet aktywuje się ponownie następnego 13stego.
    Zejdę na 5zł.

Trzeba pilnować ważności konta na połączenia wychodzące aby pakiety bonusowe nie przepadały. Złotówki z konta głównego powinny być utrzymane do końca ważności połączeń przychodzących. Po utracie ważności połączeń wychodzących MB bonusowe zostaną utracone.

Cytat Zamieszczone przez jahu Zobacz posta
    Trzeba pilnować ważności konta na połączenia wychodzące aby pakiety bonusowe nie przepadały. Złotówki z konta głównego powinny być utrzymane do końca ważności połączeń przychodzących. Po utracie ważności połączeń wychodzących MB bonusowe zostaną utracone.
    Istnieje jakiś RWK na internet?
    Lipa dla mnie trochę, zapłącił bym za te rwk nawet 10zł.

Dużo MB/GB potrzebujesz? Może warto skorzystać z oferty głosowej ?http://promocje.play.pl/rejestracja/

Hardcore Player
    Cytat Zamieszczone przez tehmal
    Istnieje jakiś RWK na internet ?
    Jest i to jest ta oferta https://www.play.pl/oferta/play-inte...er-4glte-50zl/, kosztuje 50 zł/rok.
    Mogła by być z tego całkiem fajna taryfa ale nie będzie ze względu na ceny interrnetu w Play.
    Za 50 zł otrzymuje się 12,6 GB danych, prawie tyle co w taryfach telefonicznych a to ma być podobno do tabletu i laptopa. Nie ma też żadnych pakietów na rozmowy.
    Lepsze są zwykłe taryfy głosowe u konkurencji gdzie za 25 zł otrzymuje się tyle samo plus jeszcze nielimitowane rozmowy. Nie wiem w jakim celu Play trzyma tą taryfę która nie ma szans na rynku, jest mało i bardzo drogo.

Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 17252627

Uprawnienia umieszczania postów