Wątek: LTE Ultra - ktokolwiek widział ?

Strona 26 z 26 PierwszyPierwszy ... 16242526
Pokaż wyniki od 251 do 259 z 259
    Player
    @Buashy - No i z tego co widze, to Play tam nie przeszedł modernizacji. Jest chyba tylko 1800 i 2100. A silny masz sygnał? Pod wzgledem nadajnikow, Playowi tam ze dwie stacje jeszcze by sie przydały. Po prostu wyssany nadajnik, bez nowych pasm lub dodatkowej stacji ani rusz.

Jak wyjdę na dach to nawet -70 dBm, ale w mieszkaniu na 1 piętrze -105, -110. Niestety nadajnik nie ma 2600, od 1,5 roku na moje zgłoszenia obiecują modernizację, ale nic się nie dzieje.

Player
    I przy -70dBm też jest taki lipton? Powiem Ci, że to nie jest takie proste. Na tym kominie nie ma jednego operatora, i pozwolenie na modernizacje, może być długotrwałym etapem, ponieważ trzeba zorganizowac wejscie na obiekt, a to mogłoby wiązać się z wyłaczeniem chwilowym innych emisji. Dodatkowo nie wiadomo jaki zestaw anten chciałby Play zastosować. Bo przy 5 na sektor, może to kiepsko wyglądać. Być może Play sobie trochę temat zlekceważył, ale akurat w Wawie Play ostatnio jeszcze coś tam modernizuje i stawia, wiec życzę Ci abyś sie doczekał poprawy.

LTE Ultra - ktokolwiek widział ?

Przy -70 to zależy od pory dnia. Poza szczytem znośnie, kilkanaście Mb/s, ale w szczycie nawet z dachu jest lipa.
    Innego operatora z tego samego komina odbieram nawet do 30 Mb/s.

Po 1,5 roku już nie czekam na poprawę. Czekam aż mi się skończą darmowe bonusy za rejestrację numeru i zmieniam operatora.
    Ostatnio edytowane przez Buashy ; 24-07-2017 o 22:38

Player
    Konkurencja jest juz tam po modernizacji, maja 40 MHz pasma na stacji. Play 15 MHz na 1800 i 2100. Bez modernizacji w zasadzie nie ma tematu w tej lokalizacji. Rozumiem. To jest chyba jedyne logiczne rozwiazanie, gdy operator nie jest na obecna chwile w stanie poprawić jakości usług.

LTE+ (B3 + B7) Play w Suwałkach:

Nadajnik na wieży Radia5

Nadajnik na dworcu PKS

Witam wszystkich,
    Jestem nowy na forum. Pozwolę się zapytać Was o agregację pasm na Iphone 6s. Czy w ogóle Lte Advanced działa pod tym modelem?
    Ze swojej strony testuję prędkości i max 30mb/s co osiągam to maximum. Wydaje mi się, że przy LTE ULTRA wyniki powinny być lepsze. Dzwoniłem na infolinie: twierdzą, że moja oferta wspiera LTE ULTRA.

Lokalizacje, w których testowałem: Puławy, Piaskowa 3 oraz Polesie 24-100 (woj. lubelskie) - pod nadajnikiem Play oddalony o 100metrów

Ktoś ma pomysł albo doświadczenie z tym Iphone?

Pozdrawiam i liczę na jakąms odpowiedz

Player
    Nie masz może przekroczonego jakiegoś limitu danych i zwolniło łącze albo jakieś ograniczenie taryfowe? Patrzyłeś jak ma się sprawa w jeszcze innych lokalizacjach? Masz pewność, że w podanych lokalizacjach nadaje tam L2600? Chociaż z tego co mi się gdzieś przypomina to iPhony czasami mają fochy na sieć i nie potrafią zagregować odpowiednio częstotliwości, a przy okazji na nich (w przeciwieństwie do Androida) nie wyświetla się czy i kiedy korzystasz z LTE-A.

Cytat Zamieszczone przez kuba_bed Zobacz posta
    Nie masz może przekroczonego jakiegoś limitu danych i zwolniło łącze albo jakieś ograniczenie taryfowe? Patrzyłeś jak ma się sprawa w jeszcze innych lokalizacjach? Masz pewność, że w podanych lokalizacjach nadaje tam L2600? Chociaż z tego co mi się gdzieś przypomina to iPhony czasami mają fochy na sieć i nie potrafią zagregować odpowiednio częstotliwości, a przy okazji na nich (w przeciwieństwie do Androida) nie wyświetla się czy i kiedy korzystasz z LTE-A.
    Dzięki za odpowiedź.
    Po mapie zasięgu https://www.play.pl/pomoc/mapa-zasiegu/ i po mapie nadajników http://beta.btsearch.pl/ wychodzi na to, że powinienem być w zasięgu kilku pasm LTE lub jak kto woli byc w zasięgu 4G LTE UTRA. Limity nie wchodzą w grę - testowałem inne karty z Play na tym samym telefonie. Wyniki prawie identyczne - okolo 30mb/s

Nadajnik na wiosce Play (26006) ID: PUL4430 ma LTE800 1800 i 2100
    Nadajnik w mieście Puławy również takie pasma ma, poza tym w mieście jest więcej lokalizacji z nadajnikami Play

Strona 26 z 26 PierwszyPierwszy ... 16242526

Uprawnienia umieszczania postów